T-Mobile inwestuje w rozwój sieci LTE w województwie podkarpackim

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Dobra wiadomość dla mieszkańców województwa podkarpackiego – T-Mobile rozbudowuje sieć LTE i uruchamia kolejne stacje bazowe, które zapewnią jeszcze lepszy zasięg. W wyniku dotychczasowych prac w zasięgu LTE operatora jest już 91% populacji kraju. Dla klientów oznacza to przede wszystkim wyższą jakość połączeń i szybszy Internet bezprzewodowy.

Od momentu zakończenia aukcji LTE, na której T-Mobile pozyskał nowe częstotliwości z zakresu 800 MHz, operator aktywnie inwestuje w rozwój infrastruktury LTE – uruchomił ponad 300 nowych nadajników. Stacje pozwalają na zwiększenie zasięgu bezprzewodowej sieci – aktualnie T-Mobile z zasięgiem LTE dociera do 91% populacji na ponad 63% powierzchni Polski.

Użytkownicy zauważą znaczną poprawę jakości w codziennym korzystaniu z sieci oraz lepszy zasięg, również na terenach pozamiejskich oraz wewnątrz budynków. Wyższy komfort korzystania z mobilnego Internetu to także błyskawiczny dostęp do stron www, szybsze pobieranie plików oraz znakomita jakość transmisji muzyki i odtwarzanych filmów.

W całym województwie podkarpackim w wyniku prac modernizacyjnych w ostatnim czasie uruchomiono kilkanaście nowych nadajników – m.in. w Dukli w powiecie krośnieńskim, Narolu i Cieszanowie w powiecie lubaczowskim, Birczy w powiecie przemyskim oraz w Grębowie i Baranowie Sandomierskim w powiecie tarnobrzeskim.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.