Sukces uczennicy gimnazjum w Oleszycach

Gimnazjum w Oleszycach /fot. ZK, oleszyce.pl
Gimnazjum w Oleszycach /fot. ZK, oleszyce.pl

Gimnazjum w Oleszycach /fot. ZK, oleszyce.pl

Uczennica III klasy Gimnazjum im. Orła Białego w Oleszycach Wiktoria Babiarz została laureatką VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989", zajmując odpowiednio I miejsce na szczeblu centralnym.

Oprócz powyższego sukcesu otrzymała dodatkowo zaszczytne wyróżnienie przyznawane przez Fundację Armii Krajowej w Londynie za propagowanie historii o Armii Krajowej.

Na uroczystej Gali podsumowującej tę edycję konkurs Wiktoria została poproszona o zaprezentowanie swojej pracy zatytułowanej „Dwa lata dłużej… za wolną Polskę por. Franciszek Franus ps. „Oszczepski” AK (1914 – 2007)” wszystkim zaproszonym gościom i uczestnikom etapu ogólnopolskiego.

Opiekę merytoryczną nad uczennicą sprawowali nauczyciele Beata Goraj oraz Tymoteusz Furgała.

Gratulacje Wiktoria!

Źródło: oleszyce.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

pax
+13 # pax 2016-06-09 07:36
wielkie brawa
nero
+13 # nero 2016-06-09 11:20
Gratulacje
Pan Tymoteusz Furgala najlepszy nauczyciel jakiego znam
...
+10 # ... 2016-06-09 12:09
człowiek z pasją oby więcej takich, też był moim nauczycielem, pozdrawiam!
radzio93
+7 # radzio93 2016-06-09 12:33
Zgadzam się z powyzszym postem. Praktycznie to Pan Tymoteusz zaraził mnie tą pasją historyczną, którą poszerzam na swoich studiach historycznych. Pozdrawiam :)
St
+8 # St 2016-06-09 13:16
Tylko Pan Tymoteusz umie tak zarazić historia :) tez mnie uczył, pozdrawiam :)
Nie
+7 # Nie 2016-06-09 13:30
Pan Tymoteusz niewątpliwie przyczynił się do sukcesu Panny Wiktorii ale to ona jest laureatką konkursu. Wielkie gratulacje i obyś potrafiła wykorzystać wiedzę i talent.

Droga Redakcjo! Zdobycie zdjęcia roześmianej laureatki stanowi wielki problem? Bo to chyba nie ona jest na fotce ilustrującej informację?
Xyz
+2 # Xyz 2016-06-09 16:04
Pan Tymoteusz jaki i Pani Beata to najlepsi nauczyciele w tym oto gimnazjum, nie było nie i nie będzie lepszych! Pozdrawiam! :)
Maria
+5 # Maria 2016-06-09 20:54
Wiktoria Wielkie brawa i gratulacje. Piękna praca i pomysłowość Twój trud został doceniony. Z tego co wiem to zacni opiekunowie mieli wiecej podopiecznych. Twój wysiłek i zdolności zostaly zauważone nawet w Londynie. Laureatko zdobyłas aż l miejsce. I po raz drugi w Krakowie. Na większe Brawa Wiki dla Ciebie.
ciekawy
# ciekawy 2016-06-10 16:01
a gdzie w internecie można znaleźć tą pracę?
.
+1 # . 2016-06-11 11:31
Praca nie jest udostępniona w internecie.

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO