Nowi kaprale w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

Dzisiaj w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu odbyło się uroczyste mianowanie na pierwszy stopień w korpusie podoficerów. Stopień kaprala otrzymało 18 funkcjonariuszy BiOSG.

Uroczystość odbyła się sali tradycji. Akty mianowania na stopień kaprala wręczył w obecności kadry kierowniczej Komendant Oddziału płk SG dr Piotr Patla.

Nowo mianowani podoficerowi do służby zostali przyjęci w październiku ubiegłego roku.  W piątek 3 czerwca wrócili z ponad półrocznego szkolenia, które odbyli w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Aby otrzymać stopień kaprala wszyscy musieli zaliczyć egzaminy i odbyć praktyki na granicy. W 18 osobowej grupie kaprali jest jedna kobieta. Od jutra wszyscy rozpoczną służbę w bezpośredniej ochronie granicy – 14 osób trafi  na placówki z przejściami granicznymi a 4 osoby na placówki ochraniające zielona granicę.

W tym roku w szeregi Bieszczadzkiego OSG  wstąpiło już 20 osób a do końca roku planuje się jeszcze przyjąć dodatkowo 70 osób.

http://bieszczadzki.strazgraniczna.pl/dokumenty/zalaczniki/14/14-94796.jpg

fot. BiOSG

http://bieszczadzki.strazgraniczna.pl/dokumenty/zalaczniki/14/14-94799.jpg

fot. BiOSG

http://bieszczadzki.strazgraniczna.pl/dokumenty/zalaczniki/14/14-94801.jpg

fot. BiOSG

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Imię
+2 # Imię 2016-06-07 12:09
Co z światłowodem? Miał być skończony 31 Lipiec 2015. Mamy już 2016. Dowiedzcie się coś!

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.