Kursy językowe i korepetycje ze Szkołą Językową OLIWER

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Szkoła Językowa „OLIWER” w Lubaczowie oferuje bardzo szerokie możliwości dokształcania. Po raz kolejny zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do uczestnictwa w kursach.

W bieżącym roku szkolnym oferta szkoły skierowana jest szczególnie do najmłodszych. – Przygotowaliśmy dla dzieci kursy językowe przy pomocy gier i zabaw. W okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym prezentowanie materiału w sposób wysoce motywujący ucznia, najlepiej poprzez zabawę i ruch – naturalne środowisko dziecka ma ogromny wpływ na jego przyszłe wyniki w nauce.

Gry, zabawy oraz piosenki sprawią, że nauka nie tylko będzie przynosiła wymierne efekty ale przede wszystkim będzie sprawiała przyjemność. Grupy będą organizowane z uwzględnieniem kryterium wieku. Maksymalna wielkość grupy to 6 osób, dzięki czemu każde dziecko będzie brało aktywny udział w zajęciach.

W placówce prowadzone są również kursy językowe oraz korepetycje z przedmiotów ścisłych i humanistycznych dla młodzieży (kursy gimnazjalne, kursy maturalne), oraz dorosłych w każdym wieku i na każdym poziomie. Oferujemy szeroki wachlarz kursów zróżnicowany zarówno pod względem intensywności zajęć, jak też ich tematyki.

Znajomość języków okazuje się niezbędna w każdej sytuacji, awans, szkoła, egzamin, matura, wakacje, nowe perspektywy... Możesz to zrealizować dzięki znajomości języków obcych.

Zadzwoń, dowiedz się kiedy będą organizowane pierwsze zajęcia oraz zarezerwuj miejsce w grupie.
Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowa oferta i więcej informacji:
Szkoła Językowa „OLIWER” – LUBACZÓW
ul.abp.Baziaka 15 a (plac dużego targu )
www.szkola-oliwer.pl
tel. 508 068 710

Artykuł sponsorowany

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: