Spotkanie z autorami albumu "Roztocze" w MBP w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. MBP Lubaczów
fot. MBP Lubaczów

fot. MBP Lubaczów

W piątek 19 listopada 2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie gościli Tomasz Mielnik, Tomasz Michalski i Krystian Kłysewicz, autorzy albumu fotograficznego „Roztocze”.

Zdjęcia trzech fotografików z powiatu lubaczowskiego posłużyły do wydania albumu „Roztocze”. Autorzy na 424 stronach przedstawili unikatowe piękno, tajemniczość i niezwykłość naszego terenu ukazując to, co najpiękniejsze – niezwykłe krajobrazy i zabytki, a także bogactwo fauny i flory. Zdjęcia opatrzone zostały wstępem historycznym dra Zygmunta Kubraka i przyrodniczym Bogdana Skibińskiego.

W czasie spotkania w MBP autorzy mówili o tym jak powstawał album, jak dokonywali wyboru zdjęć, piękno jakich miejsc chcieli przedstawić i dlaczego publikacja ma aż trzy okładki. Ponadto dowiedzieliśmy się jak zaczęła się ich przygoda z fotografowaniem, co sprawia im najwięcej radości, a co jest sporym utrudnieniem, które miejsca są dla nich wyjątkowe, co najbardziej lubią fotografować. Opowiadali także o licznych przygodach jakie ich spotykały podczas wyjazdów w plener.

Zdjęcia: MBP Lubaczów

0703-1.jpg0705-1.jpg0708-1.jpg0709-1.jpg0710-1.jpg0713-1.jpg0715-1.jpg0716-1.jpg

Źródło: MBP Lubaczów

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.