W Lubaczowie obędzie się 6. Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB


W dniach 26-29 września w Miejskim Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie odbędzie się 6. Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB.

KINOLUB to festiwal filmowy dla młodych widzów, organizowany w kinach i ośrodkach kultury w Polsce południowo-wschodniej tj. w Rzeszowie, Krośnie, Krakowie, Zatwarnicy, a w tym roku po raz pierwszy odbędzie się także w Lubaczowie. W czasie wydarzenia zobaczymy filmy dla dzieci i młodzieży międzynarodowych produkcji, aktorskich i animowanych, będą to wartościowe i ambitne filmy.

W tegorocznym programie Festiwalu Kinolub-Lubaczów znalazło się 5 filmów pełnometrażowych oraz 5 krótkich filmów. Wśród nich są dokumenty i historie pokazujące życie, pasje i marzenia dzieci z najdalszych zakątków świata  m.in. z Iranu, Filipin, Meksyku, Peru czy Korei Południowej.

Wstęp na wydarzenie jest WOLNY, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dla grup szkolnych obowiązują rezerwacje.

Harmonogram projekcji wraz z opisem filmów znajdziecie pod tym linkiem.

Rezerwację można dokonać przez formularz, który znajduje się tutaj lub dzwoniąc pod numer telefonu 16 632 96 35 wew. 22.

Wydarzenie posiada patronat Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Organizatorami wydarzenia są: Fundacja IKS, Podkarpackie Film Commission i Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Projekt dofinansowano ze środków Gminy Miasta Rzeszów Rzeszów - stolica innowacji.

Więcej informacji na www.kinolub.pl.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.