Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina w Lubaczowie opowiedzą o Bieszczadach


W piątek 18 czerwca w ramach Dni Lubaczowa odbędzie się spotkanie z leśnikami z Nadleśnictwa Baligród Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną. 

Burmistrz Miasta Lubaczowa i Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej zapraszają na spotkanie autorskie z Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną, które odbędzie się w ramach Dni Lubaczowa 18 czerwca 2021 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury.

Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina to najpopularniejsi leśnicy w Polsce, którzy prowadzą najsłynniejszy leśny profil na Facebooku. Ma tysiące odsłon, a dzięki filmom i zdjęciom Kazimierza Nóżki cała Polska poznała i pokochała niedźwiedzią rodzinę oraz zachwyciła się botanicznymi zdjęciami Marcina Sceliny. Są współautorami (obok Macieja Kozłowskiego) bestsellerowej książki “Zanim wyjedziesz w Bieszczady”.

Źródło: MBP Lubaczów, lasy.gov.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

AntyPiS
+10 # AntyPiS 2021-06-14 10:02
Ja mam takie jedno pytanie do szanownej Redakcji. Setki postów polak2010 nie będące na temat, szczujące wręcz na ludzi zostały na portalu. Mój komentarz o zwycięstwie Konrada Fijołka w Rzeszowie i druzgocącej porażce Zjednoczonej Prawicy oraz PiS gdzie zaznaczałem, ze nie mam gdzie tego komentarza w napisać, więc nawet napisałem go pod tym i, że proszę o wybaczenie, ze nie w temacie i komentarz zniknął. Przyznajcie się droga Redakcjo do podwójnych standardów bo mój komentarz nikogo nie obrażał w jakiś ordynarny sposób.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.