Pograne Pogadane ON TOUR w ramach Dni Lubaczowa


Lato tego roku zapowiada się bardzo gorąco. Wraz z nim rozpoczną się Dni Lubaczowa. W programie święta miasta znalazł się Pograne Pogadane ON Tour – plenerowa impreza dla całych rodzin i znajomych.

Pograne Pogadane to cykl wywiadów, które można znaleźć na You Tube. W 2020 roku program oglądano łącznie przez 14 tys. godzin i wyświetlono 200 tys. razy. Konwencja jest prosta: gospodarz rozmawia ze swoimi gośćmi, grając w popularną FIFĘ 21. Jeden mecz, jedna rozmowa – wynik schodzi na dalszy plan.

Teraz zabawa przenosi się z youtubowego okienka w plener, a jej uczestnikami są całe rodziny, znajomi i fani piłkarskiej rywalizacji. W piątek (18.06) zapraszamy do wyjątkowego miasteczka pełnego dobrej rozrywki. Zaczynamy od Pograne Pogadane CUP - turnieju w konsolową FIFĘ 21 na Playstation 4 dla 32 uczestników. Już otwarte zostały zapisy, które prowadzone są pod adresem mailowym: d.pilip@um.lubaczow.pl. W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Obowiązuje limit miejsc. Powstanie również lista rezerwowa. Regulamin zawodów dostępny jest na naszej stronie www.lubaczow.pl.
 
Jednak turniej to tylko początek atrakcji.

W tętniącym dobrą zabawą miasteczku zagracie też przy stole do piłkarzyków, odpoczniecie na świeżym powietrzu w strefie chillout z leżakami. Chcecie więcej!? Zaprosimy dosłownie każdego na piłkarski, ekstremalnie zabawny tor przeszkód Pograny Challenge.  Wciąż mało!? Na koniec dnia, o godzinie 21:00 zasiądziecie wygodnie w plenerowym kinie w najwyżej jakości obrazu i dźwięku. - zachęca Urząd Miejski w Lubaczowie

W piłkarskim miasteczku Pograne Pogadane bez przerwy będzie wam towarzyszyła świetna muzyka i błyskotliwe prowadzenie. Spotka się z wami autor programu, konferansjer i prezenter - Michał Trantau.
 
Regulamin
Karta zgłoszeniowa
Klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna o stanie zdrowia
 
Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: