Pograne Pogadane ON TOUR w ramach Dni Lubaczowa

Lato tego roku zapowiada się bardzo gorąco. Wraz z nim rozpoczną się Dni Lubaczowa. W programie święta miasta znalazł się Pograne Pogadane ON Tour – plenerowa impreza dla całych rodzin i znajomych.

Pograne Pogadane to cykl wywiadów, które można znaleźć na You Tube. W 2020 roku program oglądano łącznie przez 14 tys. godzin i wyświetlono 200 tys. razy. Konwencja jest prosta: gospodarz rozmawia ze swoimi gośćmi, grając w popularną FIFĘ 21. Jeden mecz, jedna rozmowa – wynik schodzi na dalszy plan.

Teraz zabawa przenosi się z youtubowego okienka w plener, a jej uczestnikami są całe rodziny, znajomi i fani piłkarskiej rywalizacji. W piątek (18.06) zapraszamy do wyjątkowego miasteczka pełnego dobrej rozrywki. Zaczynamy od Pograne Pogadane CUP - turnieju w konsolową FIFĘ 21 na Playstation 4 dla 32 uczestników. Już otwarte zostały zapisy, które prowadzone są pod adresem mailowym: d.pilip@um.lubaczow.pl. W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Obowiązuje limit miejsc. Powstanie również lista rezerwowa. Regulamin zawodów dostępny jest na naszej stronie www.lubaczow.pl.
 
Jednak turniej to tylko początek atrakcji.

W tętniącym dobrą zabawą miasteczku zagracie też przy stole do piłkarzyków, odpoczniecie na świeżym powietrzu w strefie chillout z leżakami. Chcecie więcej!? Zaprosimy dosłownie każdego na piłkarski, ekstremalnie zabawny tor przeszkód Pograny Challenge.  Wciąż mało!? Na koniec dnia, o godzinie 21:00 zasiądziecie wygodnie w plenerowym kinie w najwyżej jakości obrazu i dźwięku. - zachęca Urząd Miejski w Lubaczowie

W piłkarskim miasteczku Pograne Pogadane bez przerwy będzie wam towarzyszyła świetna muzyka i błyskotliwe prowadzenie. Spotka się z wami autor programu, konferansjer i prezenter - Michał Trantau.
 
 
Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.