Ruszyła rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Lubaczowie

fot. PSM Lubaczów
fot. PSM Lubaczów

fot. PSM Lubaczów

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie ogłosiła nabór na rok szkolny 2021/2022 do klasy pierwszej.

O przyjęcie do klasy pierwszej o sześcioletnim cyklu kształcenia może ubiegać się kandydat, który w danym roku kalendarzowym kończy co najmniej 6 lat oraz ma nie więcej niż 10 lat. Natomiast uczniowie, którzy chcą kształcić się w klasie pierwszej o czteroletnim cyklu kształcenia muszą mieć co najmniej 8 lat oraz nie więcej niż 16 lat.

Do szkoły przyjęte zostaną dzieci, które pozytywnie przejdą badanie przydatności, które odbędzie się  31 maja i 1 czerwca. 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną osoby zainteresowane rekrutacją w PSM w Lubaczowie muszą wypełnić podanie o przyjęcie do szkoły (aktywny formularz pdf) i przesłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28 maja. 

Więcej informacji na plakacie oraz na stronie https://psmlubaczow.pl/.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.