Sposób na bezpieczną zabawę w dobie koronawirusa - Bumper Ball w Oleszycach [VIDEO]


W wtorek w Zespole Szkół w Oleszycach miało miejsce ciekawe wydarzenie. Uczniowie mogli skorzystać z gry w popularny sport o nazwie Bumper Ball. Zobaczcie film oraz zdjęcia.

Mecz został rozegrany dwuetapowo wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Uczestnicy byli zachwyceni, na boisku panowała beztroska atmosfera. Warto wspomnieć że budowa urządzeń pozwala na zachowanie odległości pomiędzy zawodnikami, więc gra zespołowa była możliwa z zachowaniem rygorów sanitarnych. Kadra nauczycielska z Dyrektor Marią Baran na czele wykazała się wspaniałą kondycją fizyczną grając na równi ze swoimi uczniami.

Impreza mogła się odbyć dzięki współpracy jaką Dyrektor Maria Baran nawiązała z miejscowymi pracodawcami w tym z firmą Usługi Rekreacyjne. Całe spotkanie odbyło się w bardzo radosnej i ciekawej atmosferze.

Organizatorzy zgodnie potwierdzają że takich wydarzeń powinno być więcej ponieważ sprzyjają dobrej kondycji oraz wspaniałej zabawie, której tak bardzo brakuje szczególnie w tym trudnym czasie. 

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG05.JPG06.JPG07.JPG08.JPG09.jpg10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG18.JPGDSC_0216.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ciekawy
-12 # Ciekawy 2021-02-17 15:00
Po pierwsze nie na każdym zdjęciu dystans, po drugie brak maseczek na sali gimnastycznej. Po trzecie jakaś przerośnięta ta młodzież tzn taka wiekowa, taka dorosła. Po czwarte zabawa zabawą a kiedy maturzyści wrócą do szkoły?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
.
-13 # . 2021-02-17 18:42
Sygnalizowanie cnoty (Virtue signalling)

Sygnalizowanie cnoty, także sygnalizacja cnoty – pejoratywny neologizm używany dla afiszowania się zachowaniami, które mają świadczyć o moralnej wrażliwości lub dobrym sercu. Pochodzenie tego terminu przypisuje się dziennikarzowi Jamesowi Bartholomewowi z artykułu w The Spectator, który napisał w 2015 roku.

Sygnalizacja cnoty zyskała na popularności jako termin pejoratywny, potępiający puste akty publicznego zaangażowania w dobre cele. Termin ten charakteryzuje się pragnieniem sygnalizatora, by okazać poparcie dla danej sprawy bez faktycznego działania na rzecz poparcia tej sprawy. Ważną cechą charakterystycz ną sygnalizowania cnót jest to, że z aktem tym wiążą się niewielkie lub żadne koszty; zwykłe publiczne nawoływanie na rzecz jakiejś sprawy nie wiąże się z żadnymi kosztami dla sygnalizatora. W oryginalnym artykule Bartholomew opisuje sygnalizację cnoty jako akt publiczny z bardzo niewielkim kosztem, który ma na celu poinformowanie innych o swoim społecznie akceptowalnym nastawieniu w danej sprawie[5]. Geoffrey Miller opisuje sygnalizację cnoty jako akt wrodzony i coś, czego wszyscy ludzie robią i nie mogą uniknąć[13].
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
niecnotliwy
+11 # niecnotliwy 2021-02-17 20:11
Fajnie to wygląda niech się coś dzieje w końcu, każda forma rozrywki dziś to sukces. Brawo dla szkoły i organizatorów za taki pomysł sam bym w tym chętnie poskakał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.