Zespół Cerkiewny w Radrużu może zostać Turystyczną Perłą Podkarpacia!

fot. powiatlubaczowski.pl
fot. powiatlubaczowski.pl

fot. powiatlubaczowski.pl

Zespół Cerkiewny w Radrużu ma szansę na zdobycie tytułu Turystycznej Perły Podkarpacia 2021 w plebiscycie pod takim samym tytułem, organizowanym przez Polskie Radio Rzeszów i PTTK Rzeszów. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie zachęca do głosowania na ten niezwykły obiekt- jedyny w Powiecie Lubaczowskim, który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Najpiękniejsze miejsca wybrane przez radiosłuchaczy odwiedzi również Radio Biwak – letnia audycja Polskiego Radia Rzeszów.

Perły zostaną wybrane głosami słuchaczy i internautów. Na swoich faworytów można głosować poprzez stronę internetową radia  (www radio.rzeszow.pl) oraz drogą sms-ową. Na wysyłających sms-y czekają atrakcyjne nagrody:1500 zł, Voucher dla dwóch osób na wycieczkę organizowaną przez PTTK Rzeszów lub 1000 zł.

Aby zagłosować na zespół cerkiewny w Radrużu należy wysłać sms o treści BIWAK.36wraz z uzasadnieniem wyboru  na  numer 71601.  Koszt  to 1,00 zł netto plus VAT.

Propozycje Turystycznych Pereł Podkarpacia biorących udział w plebiscycie prezentowane są od 1 lutego w audycji „Teraz Gramy” od wtorku do piątku o godz. 9.30 na antenie Polskiego Radia Rzeszów.

Oprócz Zespołu cerkiewnego w Radrużu do tytułu Turystycznej Perły Podkarpacia 2021 pretendują jeszcze 3 obiekty z terenu Powiatu Lubaczowskiego: Wielkie Oczy – kresowe miasteczko z mozaiką kultur – synagogaGorajec – jedna z najstarszych cerkwi w Polsce z 1586 r. oraz Basznia Dolna – Osada Kresowa.

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.