I Świąteczna Gala Talentów - znamy zwycięzców


Poznaliśmy zwycięzców pierwszej Świątecznej Gali Talentów, która odbyła się w formie online. W sumie do konkursu zgłoszono 85 prezentacji.

Prezentacje do konkursu przyjmowane były w 4 kategoriach: recytacji, piosenki, tańca i prac plastycznych związanych tematycznie ze Świętami Bożego Narodzenia, Nowym Rokiem oraz zimą do dnia 18 grudnia br. w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i średnich miasta Lubaczowa.

Komisja artystyczna w składzie:
1. Andrzej Kindrat - muzyk, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie
2. Krystyna Czura - instruktor teatru Miejskiego Domu kultury w Lubaczowie
3. Piotr Batycki - instruktor muzyki Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie
4. Iwona Zabrońska - Kapłon- instruktor tańca Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie
5.Aleksandra Hojdak - instruktor plastyki Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie

Po obejrzeniu i wysłuchaniu 85 prezentacji postanowiła przyznać miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach artystycznych i wiekowych:

Recytacja:

Klasy I - IV
I miejsce: Kornelia Dutko
II miejsce: Maja Bentkowska
III miejsce: Jakub Kornaga, Kamila Łuczak
Wyróżnienia: Hubert Galimski, Ewa Furgała, Jessica Rosiek

Klasy V- VIII
I miejsce: Dominika Szałańska, Jakub Wojciechowski
II miejsce: Karolina Tryniecka, Jagoda Skibicka
III miejsce: Oliwia Horeczy
Wyróżnienie: Martyna Chmaj

Szkoły średnie
I miejsce - Martyna Ciepła
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - nie przyznano

Piosenka:

Klasy I -IV
I miejsce: Izabela Otulak, Maciej Kruk, Maja Kida
II miejsce: Magdalena Kamińska, Lilianna Brzyska, Karolina Sopel, Zuzanna Rozmus
III miejsce: Maria Maciołek, Martyna Zagaja, Kornelia Dutko
Wyróżnienie: Paweł Wróblewski

Klasy V- VIII
I miejsce: Małgorzata Baran, Aleksandra Sobków
II miejsce: Amelia Jedynowicz, Wiktoria Dobrowolska
III miejsce: Alicja Jezuit, Karolina Mozoła

Szkoły średnie
I miejsce: Wiktoria Nicpoń, Milena Wach
II miejsce: Amelia Tabaczek, Liwia Trubacz
III miejsce: Joanna Mazepa
Wyróżnienie: Wiktoria Pietryszyn

Taniec:

Kasy I- IV
I miejsce: Kornelia Dutko
II miejsce: Wiktoria Krzyszkowska
III miejsce: Milena Cisek, Zespół ''Jedyneczki''

Klasy V- VIII
I miejsce: Milena Kruk
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - nie przyznano

Prace plastyczne:

Klasy I- IV
I miejsce: Konrad Krzych
II miejsce: Kornelia Dutko
III miejsce: Anna Wilusz
Wyróżnienia: Kamila Cymbalista, Antonina Probola, Kamil Bernacki, Amelia Szaj

Klasy V- VIII
I miejsce: Magdalena Zadworna
II miejsce: Jakub Radwan
III miejsce: Tymoteusz Sadowski
Wyróżnienie: Paulina Maksymowicz

Szkoły średnie
I miejsce: Mikołaj Gołąb
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - nie przyznano

Film z ogłoszenia wyników konkursu:


Organizator konkursu dziękuje wszystkim uczestnikom, nauczycielom, instruktorom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu do konkursu.

Gratulujemy laureatom wysokiego poziomu prezentacji. Informujemy, że Świąteczna Gala Talentów zostaje wpisana do kalendarza imprez Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie jako impreza cykliczna. Dziękujemy i do zobaczenia za rok. - informuje MDK w Lubaczowie

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Durny lewak agent
-6 # Durny lewak agent 2020-12-23 13:37
Dość dyktatury kobiet!!! Dość dyktatury kobiet!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
0 # AntyPiS 2020-12-23 15:45
A ten jeden pacan dalej się podszywa. Bądź oryginalny w swoich hejtach a nie podszywasz się pod kogoś i niszczysz jego dobre imię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPis
-6 # AntyPis 2020-12-23 20:05
A ten jeden pacan antypis dalej się podszywa. Bądź oryginalny w swoich hejtach a nie podszywasz się pod kogoś i niszczysz jego dobre imię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-12-23 20:41
I co gościu, podszywasz się zmieniając nieznacznie. Najpierw wziąłeś się za ,Dumny lewak agent" zamieniłeś na ,,durny". Teraz z mojego ,,AntyPiS" zmniejszyłeś litere i podałeś jako ,,AntyPis" Musisz być z siebie niezmiernie dumny ze swoje durnoty i braku klasy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+3 # Papież 2020-12-23 23:53
Wymagać od pisowca klasy... brzmi równie zabawnie, co wymagać od pisowca, aby pisał poprawną polszczyzną :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Durny lewak agent
-7 # Durny lewak agent 2020-12-23 20:15
@antypis pod twoim nickiem jakiś lewak się popisuje i niszczy twoje dobre imię. Uważaj na niego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-1 # AntyPiS 2020-12-23 20:44
Podróba drodzy Państwo. Chamstwo się szerzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPis
-6 # AntyPis 2020-12-23 20:16
To przecież mój wpis spoko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-1 # AntyPiS 2020-12-23 20:50
Komentarze pod nickiem ,,AntyPis" z małą literą ,,s" są fałszywe i publikowane przez tą samą osobę która pisze jako ,,durny lewak agent". Mój nick kończy się na duże ,,S". Sam sobie ten ktoś widzę odpowiada. A to tylko dlatego, że nie daje sobie rady w dyskusji. Jak widać po tym gościu, który ucieka się do takich metod chamstwo się szerzy. Co jak co, ale dla mnie takie zagrywki są poniżej pasa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-12-24 06:19
Dlaczego się podszywasz pod moim nikiem? To niegrzeczne Nb i brzydkie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-1 # AntyPiS 2020-12-24 06:22
Cytuję AntyPiS:
Komentarze pod nickiem ,,AntyPis" z małą literą ,,s" są fałszywe i publikowane przez tą samą osobę która pisze jako ,,durny lewak agent". Mój nick kończy się na duże ,,S". Sam sobie ten ktoś widzę odpowiada. A to tylko dlatego, że nie daje sobie rady w dyskusji. Jak widać po tym gościu, który ucieka się do takich metod chamstwo się szerzy. Co jak co, ale dla mnie takie zagrywki są poniżej pasa.

Zaszła pomyłka chodziło mi o "dumny lewak agent"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
-1 # AntyPiS 2020-12-26 17:06
Te dwa ostatnie komentarze pod moim nie są moje tylko tego gościa co się podszywa. Dopiero teraz zauważyłem, że ktoś się tutaj pode mnie podszywał. Ja nie piszę ,,nikiem" tylko ,,nickiem" bo tak jest prawidłowo. O 6 rano nigdy nie pisze komentarzy bo przewracam się wtedy z boku na bok co najwyżej bo śpię wtedy. Mam tylko nadzieję gosciu co się podszywasz, że Wigilia z takim grzechem jak kłamstwo smakowała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kamila881
-5 # Kamila881 2020-12-23 23:43
Tak czy owak.... bleble ble
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zawiedziona
+2 # zawiedziona 2020-12-26 16:29
pisze wyraznie że to było dla dzieci i młodziezy z Lubaczowa.....m oje dziecko to gmina lubaczów.....ch ciało wystapic ale byłysmy pewne że to dla miastowych..ter az czytam wyniki i okazuje się że wystepowali wszyscy nie tylko miastowi..o co chodzi pytam?
może mi ktos napisze jak to było??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |