FTR “Roztocze bez granic” nominowany do Tytułu Ambasadora Polski Wschodniej


Festiwal Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic”, organizowany w tym roku przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne “Roztocze Wschodnie” otrzymał nominację w “Konkursie o tytuł Ambasadora Polski Wschodniej” w kategorii Turystyka.

Jest to największy i najstarszy cykliczny przegląd dokonań, które w sposób wyjątkowy i godny reprezentują potencjał społeczny, gospodarczy, naukowy i kulturalny Polski Wschodniej oraz jej pogranicza.

Przedmiotem Konkursu jest ocena, wybór, prezentacja i uhonorowanie tytułem Ambasadora Wschodu samorządów, przedsiębiorstw, instytucji, organizacji oraz osób wyróżniających się w dziedzinie samorządności, biznesu i turystyki, projektów społecznych, kultury, nauki i sztuki.

Aby otrzymać Tytuł Ambasadora Wschodu, należy uzyskać Nominację od Członków Komitetu Nominującego lub Rady Ambasadorów. Komitet Nominujący składa się z przedstawicieli (liderów) podmiotów działających we wschodniej Polsce w sektorach: biznes, turystyka, samorząd, organizacje pozarządowe, instytucje kultury i sztuki, media, uczelnie wyższe. Rada Ambasadorów to organ w skład, którego wchodzą Laureaci poprzednich edycji Konkursu. - informuje Starostwo Powiatowe w Lubaczowie

W ubiegłym roku laureatem konkursu w kategorii “Projekt” został m.in. organizowany w Gorajcu Festiwal “Folkowisko”.

Festiwal Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic” organizowany był w tym roku w terminie 12.czerwca- 31.sierpnia. Przyciągnął uczestników z całej Polski – fanów aktywnego wypoczynku na pięknym Roztoczu i Ziemi Lubaczowskiej, którzy przez całe wakacje mogli odkrywać ich bogactwo i potencjał.

Inicjatorem Konkursu jest Wydawca magazynu „Kraina Bugu”. Wyniki tegorocznej, siódmej edycji Konkursu poznamy 28 listopada 2020 roku podczas wieńczącej tę edycję uroczystej Gali Finałowej na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim.

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.