Festiwal Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic” już na mecie!

Pani Ania z Lublina wygrała konkurs filmowy.
Pani Ania z Lublina wygrała konkurs filmowy.

Pani Ania z Lublina wygrała konkurs filmowy.

Wraz z końcem sierpnia zakończył się tegoroczny Festiwal Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic”, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne “Roztocze Wschodnie”. 

Na konkurs filmowy w ramach FTR „Roztocze bez granic” nadesłano 17 filmów- 16 z nich brało udział w głosowaniu internautów (1 dotarł już po zakończeniu  głosowania, ale jeszcze przed zakończeniem festiwalu).  Do 31. sierpnia trwało głosowanie internetowe, w wyniku którego wyłoniony został zwycięzca- po weryfikacji głosów pod kątem ich zgodności z regulaminem okazało się, że najwięcej głosów zgromadził- i tym samym wygrał- film nr 11 autorstwa Anny Nieckarz z Lublina!

Pozostałe filmy obejrzy teraz konkursowe jury, które wybierze spośród nich ten, który najlepiej promuje walory turystyczno-krajobrazowe Roztocza i Ziemi Lubaczowskiej. Wyniki poznamy 15 września br.  Wszystkie filmy można obejrzeć na stronie http://roztoczebezgranic.pl/?page_id=1444

W trakcie Festiwalu swoją premierę miała także obrazkowa mapa powiatu lubaczowskiego, którą dołączaliśmy do pakietów startowych i która cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników. O mapie, przy okazji podsumowania festiwalu, mówił jego dyrektor- Paweł Głaz:

Uroczyste podsumowanie festiwalu odbędzie się 15. września o godz. 12:00 na FB festiwalu. Zostaną wówczas m.in. wręczone nagrody główne (rowery trekkingowe) w konkursie filmowym. 

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.