„Kresowe Smaki” – duety gotują z Damianem Kordasem. Ostatnia szansa na zgłoszenie


„Kresowe Smaki” – duety gotują z Damianem Kordasem 25 lipca br. od godz. 15.00 w Kresowej Osadzie  w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Dziedzictwa Kresów.

Dziesięć dwuosobowych zespołów/duetów zapraszamy do udziału w dwugodzinnych warsztatach kulinarnych z Damianem Kordasem – najmłodszym MasterChefem w Europie, które odbędą się 25 lipca br. od godz. 15.00 w Kresowej Osadzie w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Dziedzictwa Kresów.

Organizatorzy zachęcają do wspólnego gotowania młodzież. To doskonała okazja, aby przetestować swoje kulinarne umiejętności pod czujnym okiem ekspertów. 

Granica między kuchnią  nowoczesną, a kuchnią tradycyjną jest stosunkowo cienka. Trudno nie zachwycić się prawdziwym klasycznym smakiem, czy też wyrafinowanymi ekscentrycznymi nowościami. Najlepiej więc znaleźć złoty środek – łącząc „stare” z „nowym”, a nieszablonowe połączenia przełożą się na niepowtarzalny smak, który będzie inspiracją do poszukiwania nowych, kulinarnych rozwiązań.

Daniel Kordas wspólnie z Andrzejem Fiedorukiem przygotują na warsztaty kulinarne przepisy na klasyczne dania kuchni kresowej, które uczestnicy przyrządzą w wersji tradycyjnej, ale także w nowej odsłonie. Warsztatowe duety na swoich stanowiskach  nauczą się jak wykonać przystawkę, danie główne i deser. O historii i pochodzeniu tych dań opowiadać będzie Andrzej Fiedoruk – znawca kuchni kresowej, autor wielu książek o tematyce zarówno kulinarnej, jak i regionalnej, wspaniale łączących ze sobą głęboką wiedzę o regionie z nowatorskim ujęciem tematu.

W związku z koniecznością spełnienia wymogów sanitarnych prosimy o pisemne zgłoszenia dwuosobowych  zespołów chętnych do uczestniczenia w warsztatach kulinarnych. - apelują urzędnicy z gminy Lubaczów

Formularz zgłoszeniowy (z obowiązkowo podanymi numerami telefonów kontaktowych) oraz klauzule informacyjne należy przesłać mailem (skan podpisanych dokumentów) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 22 lipca br. do godz. 15.

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne
( / Inne)

Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne
08-05-2020

Volkswagen Passat
( / Motoryzacja)

Volkswagen Passat
07-28-2020

Szczeniak - suczka
( / Dom i ogród)

Szczeniak - suczka
07-25-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.