Rekordowe opowieści Krystiana Herby [VIDEO]


Krystian Herba – 6-krotny rekordzista księgi Guinnessa w ramach Festiwalu Turystyki Rowerowej "Roztocze bez granic" na lubaczowskim Rynku opowiadał o swojej niesamowitej pasji, czyli skakaniu rowerem po schodach najwyższych budynków świata.

Krystian Herba ma na swoim koncie już 6 rekordów Guinessa w zdobywaniu na rowerze po schodach najwyższych budynków na świecie. To pewnie wiecie. Ale czy wiecie, że liczba schodów podawana przez zarządców budynków, jeszcze nigdy nie pokryła się z rzeczywistością?

Albo o tym, że w pewnym państwie wymagano od Krystiana ubezpieczenia na 63 MILIONY złotych? Tego dowiecie się z tej opowieści. No i przede wszystkim tego, ile lat pracy i wysiłku kosztowało naszego gościa wejście- a raczej wjechanie- na nie jeden szczyt!

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.