W Cieszanowie będzie Plenerowe Kino Samochodowe

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

W Cieszanowie 18 czerwca ruszy Plenerowe Kino Samochodowe, czyli w skrócie PKS. O tym jakie filmy zostaną wyemitowane w kinie pod gwiazdami zdecydują mieszkańcy.

Plenerowe kino samochodowe po raz pierwszy zagości w Cieszanowie. W czasie pandemii kiedy tradycyjne kina są nadal zamknięte, ta forma staje się coraz bardzo popularna. W Cieszanowie na dużym ekranie widzowie zobaczą trzy tytuły - jakie? zadecydują mieszkańcy.

Głosujący mogą wybrać maksymalnie trzy pozycje. Te które zdobędą najwyższą liczbę głosów zobaczymy na plenerowym ekranie. Kliknij tutaj, aby przejść do głosowania.

Pierwsze seanse odbędą się 18 i 25 czerwca oraz 2 lipca o godz. 20.30 na placu przy Lodowisko w Cieszanowie dla publiczności do 50 osób czyli 25 aut.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ja
+11 # ja 2020-05-30 00:16
Ciekawe po ile będą wstępy bo w Cieszanowie od kilkunastu lat nic dla mieszkańców nie ma za darmo. Np. lodowisko, kąpielisko, czy jakakolwiek impreza zawsze są wstępy. Całkowicie zrezygnowali z darmowych imprez dla mieszkańców np. Dni Cieszanowa. Każda miejscowość mająca prawa miejskie obchodzi dni swojego miasta - całkowicie bezpłatne dla ludzi. Cieszanów słynął z dni miasta (Dni Cieszanowa) na których bawiło się dwa razy więcej ludzi niż ostatnim Cieszanów Rock Festiwalu. Mimo dużych nakładów w ostatnich latach na promocję i turystykę przybywa coraz mniej turystów co wyraźnie widać choćby na rynku. Kiedyś park tętnił życiem a teraz od kilku lat są pustki. Dom kultury jest drugi rok zamknięty dla młodzieży i nie ma żadnej oferty od roku dla młodzieży. Funkcjonuje od roku tylko w godzinach pracy urzędu.
mieszkaniec
+9 # mieszkaniec 2020-05-30 00:51
W ostatnim wydaniu Nad Brusienką można przeczytać że Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie w środowisku uważane jest za jeden z najaktywniejszy ch ośrodków w kraju organizujących wydarzenia kulturalne. Nagrali kilka filmików na pokaz z robienia maseczek i od razu najlepsi w kraju. Oprócz kilku zajęć dla dzieci na feriach młodzież nie miała nic dla siebie od dłuższego czasu (wcześniejszy rok przed koronawirusem). Kiedyś Dom Kultury tętnił życiem było pełno młodzieży (dyskoteki, siłownia, tenis, kawiarenka, odbywały się próby zespołów rockowych). Cieszanów obecnie to wymarła kulturalna kraina, bo oprócz Rock Festiwalu nie ma nic konkretnego przez cały rok dla mieszkańców w różnym wieku. Obecnie cała działalność pseudokulturaln a odbywa się w Gorajcu jak: Dzień chama, Folkowisko, Święto zniesienia pańszczyzny i tego typu imprezy. Wszystko to odbywa się w rytmie ukraińskiej muzyki folkowej.
Nietak
+7 # Nietak 2020-05-30 22:15
100 % racji
pol
+7 # pol 2020-05-30 18:03
burmistrz funduje bilety za 400 zł z których zrezygnował
Ana
+12 # Ana 2020-06-01 03:53
A u nas w Lubaczowie nic nie będzie, bo Lubaczów słynie z tego, że tu niczego nie ma!
tut
+1 # tut 2020-06-05 23:42
W Przemyślu odwołane zostało kino plenerowe. Skoro w dużo większym mieście nie było chętnych to tym bardziej w Cieszanowie można się założyć że będzie podobnie. Kto głosuje na film nie oznacza że będzie uczestniczył w oglądaniu filmu z samochodu. Dlaczego przy artykule nie podali ceny biletów bali się że od razu odstraszyli by wszystkich. Należy coś zorganizować bardziej godnego polecenia. Cały pomysł pana jest głupi jak jego czapeczka.

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Praca przez Internet
( / Praca)

Praca przez Internet
07-03-2020

Zatrudnię magazyniera-kierowcę
( / Praca)

noimage
07-02-2020

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.