"Wirus wirus w Zakopanem" - Przemysław Górecki śpiewa o koronawirusie


Pochodzący ze Starego Sioła Przemek Górecki, o którym już wielokrotnie pisaliśmy, tym razem postanowił przerobić kawałek „Miłość w Zakopanem” na utwór o koronawirusie. Parodię hitu Sławomira na YouTubie obejrzało już ponad 50 tysięcy osób.

Jak tłumaczy „Michael Gorecki” Inspiracją do refrenu był jeden z memów, natomiast zwrotki napisał samodzielnie. Podkreśla również, że utwór został nagrany w celu humorystyczno-informacyjnym i nie ma na celu wyśmiewania się lub lekceważenia obecnej sytuacji panującej na świecie.

Zachęcam każdego do zachowania spokoju i jak najczęstszego uśmiechania się w swoim życiu, nawet podczas pandemii, czy epidemii. – napisał w opisie do utworu Przemysław Górecki

Przeróbka Przemysława wzbudza jednak skrajne emocje. Część osób komentujących film uważa, że w obecnej sytuacji nie powinno się w taki sposób do podchodzić tematu jakim jest epidemia koronawirusa. Jest też wiele opinii, że cover "Wirus wirus w Zakopanem" jest świetny. Jaka jest wasza opinia?

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Niby krytyk
# Niby krytyk 2020-03-22 16:57
Ani źle, ani dobrze. W sumie bardzo fajny tekst ale Przemo wódkę można było podarować.
...
+5 # ... 2020-03-22 17:26
Swietny??? Rzenada Slawomir powinien Ci ten Mikrofonik na Glowie polamac...swoje gi czegos nie mozna wymysles od poczatku do konca???
Co chcesz
-9 # Co chcesz 2020-03-22 18:07
Cytuję ...:
Swietny??? Rzenada Slawomir powinien Ci ten Mikrofonik na Glowie polamac...swojegi czegos nie mozna wymysles od poczatku do konca???

Słuchaj. Wiesz ile reklam wykorzystuje gotowe piosenki czy melodie? I nie mają problemu, że to czyjeś. Reklama kleju Atlas- hymn Unii Europejskiej, nawet TVN wykorzystało piosenkę z Kabaretu Starszych Panów a tyle tam mądrych warszawskich głów. Każdy się na kimś wzoruje, na początku.
o
+10 # o 2020-03-22 17:31
Żenada.
Ren
-8 # Ren 2020-03-22 18:39
Przemek piękny głos,,,,,,
ktoś
+16 # ktoś 2020-03-22 19:04
Głos jak panienka, ledwo wyciąga. Istna żenada, co tu promować?
Ja
+18 # Ja 2020-03-22 19:58
Powinien nazwać "Wirus wirus w Starym Siole..."...
Jak to bylo
+14 # Jak to bylo 2020-03-22 20:03
Spiewac kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej,ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi
Mieszkaniec
-2 # Mieszkaniec 2020-03-22 20:15
Dziękuję redakcjo za usuwanie komentarzy
Mieszkaniec
+17 # Mieszkaniec 2020-03-22 20:20
Lansować się na takiej tragedii to tylko hieny tak robią
Jola
+15 # Jola 2020-03-22 20:46
Żenada. Chyba nie dobra pora na taka piosenkę. Ludzie umierają, a ten sobie żarty robi.
Co chcesz
+1 # Co chcesz 2020-03-22 21:45
Cytuję Jola:
Żenada. Chyba nie dobra pora na taka piosenkę. Ludzie umierają, a ten sobie żarty robi.

Żarty robią sobie ci, którzy kwarantanny nie przestrzegają.
...
-7 # ... 2020-03-22 21:53
Wzruszające
Adaś
+14 # Adaś 2020-03-22 23:02
Niesmaczne, nietaktowne i bez wyczucia. Kiedyś Michał Szpak zaśpiewał urodzinowe sto lat dla siostry - podobna żenada. Lepiej trzymaj się harfy Przemek, bo to wychodzi Ci dobrze
Mieszkaniec
-8 # Mieszkaniec 2020-03-23 07:40
ŁADNY GŁOS
Ama
-4 # Ama 2020-03-23 07:46
Nie wiem dlaczego nie podoba się tekst, jest prawdziwy, a wôdka gdy ogłoszono epidemie zniknęła z pôłek sklepowych, i większość osób mówi, pisze ze leczy się alkoholem. Traktujmy jak dobra zabawę w tym trudnym czasie. Gdyby to śpiewał znany kabareciarz to ze śmiechu zrywalibyście boki. Tak to traktujcie
Mizael
+4 # Mizael 2020-03-23 10:10
Jak doświadczysz głodu przez tego wirusa wtedy śpiewaj
Lubacz
+5 # Lubacz 2020-03-23 13:45
Lalaalaaaa już nie długo piosenka o bankructwie firm i bezrobociu . Polecam.
Ana
+7 # Ana 2020-03-23 16:43
PrTępak ktory na nieszczesciu chce zaistniec w mediach lepiej by sie wziął za wolontariat i po
i pomogl starszym spanikowanym ludziom
Czuły
# Czuły 2020-03-23 19:54
Cytuję Ana:
PrTępak ktory na nieszczesciu chce zaistniec w mediach lepiej by sie wziął za wolontariat i po
i pomogl starszym spanikowanym ludziom

A nie można kulturalnie zaproponować wolontariatu. Koniecznie trzeba nazwać tępakiem.
Julia
-1 # Julia 2020-03-23 22:26
Skąd wiesz czy nie pomaga?
Czuły
-5 # Czuły 2020-03-23 20:37
Czepiacie się Przema. Aktor Barciś recytuje wiersz o koronawirusie, szału nie ma, ale wiersz krąży w necie. Czyżby aktor też robił karierę czy jemu wolno?
mona
-1 # mona 2020-03-24 13:43
Bardzo wzruszająca i dającą do myślenia piosenka. Myślę że dzięki tej piosence niejeden słuchacz potraktuje epidemię poważnie.

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO