Tłumy na charytatywnej wystawie pojazdów zabytków w Lubaczowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. Robert Kryla/wLubaczowie.pl
fot. Robert Kryla/wLubaczowie.pl

fot. Robert Kryla/wLubaczowie.pl

Na hali Zespołu Szkół w Lubaczowie pojawiły się niezwykłe zabytkowe samochody i motocykle. To akcja zorganizowana przez motocyklistów dla chorej Martyny z Lubaczowa. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców naszego powiatu. Zobaczcie zdjęcia.

fotka-1.jpgfotka-2.jpgfotka-3.jpgfotka-4.jpgfotka-5.jpgfotka-6.jpgfotka-7.jpgfotka-8.jpgfotka-9.jpgfotka-10.jpgfotka-11.jpgfotka-12.jpgfotka-13.jpgfotka-14.jpgfotka-15.jpgfotka-16.jpgfotka-17.jpgfotka-18.jpgfotka-19.jpgfotka-20.jpgfotka-21.jpgfotka-22.jpgfotka-23.jpgfotka-24.jpgfotka-25.jpgfotka-26.jpgfotka-27.jpgfotka-28.jpgfotka-29.jpgfotka-30.jpgfotka-31.jpgfotka-32.jpgfotka-33.jpgfotka-34.jpgfotka-35.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ciekawy
+4 # Ciekawy 2020-01-20 21:11
Super! Brawo dla pomysłodawców, organizatorów i uczestników.
Muzykant
+4 # Muzykant 2020-01-20 22:33
Takie pokazy, imprezy, wystawy to jest cos pieknego. Polaczone wraz z charytatwna zbiorka jest to kwintesencja mocy, ktora dobrzy ludzie posiadaja. To udowadnia tylko, ze mozna zrobic cos z serca. Zaangazowanie ludzi, ktorzy ciagna takie ,,WYDARZENIE'' powinno byc przykladem, ktory powinien pociagnac takze do wewnetrznej zmiany wladze naszego miasteczka, ktore nie moze zapewnic zadnej atrakcji tym bardziej w ferie. Super pokaz, najlepszym przykladem byla frekwencja i zainteresowanie tych wszystkich osob, ktore chcialy zobaczyc cos niespotykanego codziennie w jednym miejscu.
Grzesiek
+1 # Grzesiek 2020-01-21 13:56
MOSiR, Muzeum, MDK, Stowarzyszenia lokalne ...każde z nich mają bogaty program na ferie. Czytałeś trochę plakaty, ogłoszenia? A swoją drogą bardzo fajna inicjatywa która się odbyła dla Martyny. Wielkie Brawa

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.