Zespół Malchus z Dębicy nagrał klip w okolicach Horyńca-Zdroju


W sieci pojawił się właśnie najnowszy teledysk dębickiego zespołu chrześcijańskiego Malchus, który został nagrany w okolicach Horyńca-Zdroju.

Malchus – polski zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny metal progresywny wydał w tym roku nową płytę. Dokładnie 11.11 w Święto Niepodległości ukazało się „Dziedzictwo”. Od dzisiaj możemy obejrzeć teledysk do utworu „Dziedzictwo Krwi”, który zrealizowany został na terenie naszej gminy przez Krystiana Kłysewicza i Stowarzyszenie Przystanek Horyniec.

Utwór nawiązuje do pamięci poległych którzy przelali krew za naszą wolność. Obraz dopełniają widoki naszego kawałka Roztocza, kamieniarki bruśnieńskiej oraz aspekty historyczne dotyczące pomordowanych przez UON-UPA mieszkańców miejscowości Rudka, Nowe Brusno, Radruż i Nowiny Horynieckie.  Pomimo ciężkiego brzmienia warto posłuchać i obejrzeć. - przekonuje Krystian Kłysewicz

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Zapytanie
+5 # Zapytanie 2019-12-02 22:16
1:45min gdzie znajduję się ten "wodospad" jak do niego dotrzeć?
Paweł
+6 # Paweł 2019-12-03 09:51
Za Polanką Horyniecką jedź w kierunku gospodarstwa agroturystyczne go. Przed tym gospodarstwem po prawej stronie będzie tabliczka gdzie jest wodospad.
Wp
+1 # Wp 2019-12-03 15:42
Cytuję Zapytanie:
1:45min gdzie znajduję się ten "wodospad" jak do niego dotrzeć?


google.com/.../...

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Praca przez Internet
( / Praca)

Praca przez Internet
07-03-2020

Zatrudnię magazyniera-kierowcę
( / Praca)

noimage
07-02-2020

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.