W Oleszycach pokazali, że mają talent [ZDJĘCIA]

fot. oleszyce.pl
fot. oleszyce.pl

fot. oleszyce.pl

W niedzielę (27.10) na sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach odbyła się kolejna edycja Przeglądu Twórczości Dziecięcej „Mam Talent” dla dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy Oleszyce.

Jury w składzie: Monika Jezuit, Piotr Kaczor i Anna Pracało oceniało uczestników w dwóch kategoriach- taniec oraz śpiew.

W kategorii taniec miejsce pierwsze zajęła grupa „Oleszyce Kids Breakdance” w składzie: Antoni Sitarz, Aleksander Lorenc, Paweł Janowski, Krystian Guzy, Filip Bogusz, Bartosz Harasymowicz, Arkadiusz Desouza, Leon Mitan, Miejsce drugie ex aequo zajęły Julia Kalmuk i Magdalena Kalmuk. W kategorii śpiew miejsce pierwsze zajęła Amelia Szpunar, miejsce drugie- duet Lena Petraszko i Milena Pelc, miejsce trzecie- Amelia Małek, a na czwartym miejscu ex aequo znalazły się Wiktoria Nieckarz i Milena Wit.

W przerwie, podczas której trwały obrady komisji, wszyscy zgromadzeni mogli zobaczyć spektakl Teatrzyku Wesoła Gromadka.

Organizatorem konkursu był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Źródło: oleszyce.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

miki
-1 # miki 2019-10-29 06:23
Oj w tym roku nie było popisu i coraz mniej uczestnikow

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.