„Dzień na Roztoczu” w obiektywie Krystiana Kłysewicza. W piątek premiera


Krystian Kłysewicz większość swojego życia spędził na naszej Ziemi Lubaczowskiej. Jest pasjonatem fotografii i filmowania. W piątek (16.09) zaprezentuje swój najnowszy film przedstawiający piękno naszego regionu, nad którym pracował aż rok!  

Krystian Kłysewicz zasłynął kilka lat temu świetną produkcją „Bieszczady - cztery pory roku" zrealizowaną wspólnie z bratem Marcinem. Film został nawet wykorzystany przez HBO do promocji wypuszczanego wtedy serialu "Wataha".

Dzisiaj mieszkaniec Horyńca-Zdroju zaprasza na premierę swojego nowego materiału.  Jak zapowiada będzie to kolejny z serii Dzień na Roztoczu: Ziemia Lubaczowska.

Ujęcia, jakie gromadziłem przez dokładnie rok, ułożyły się w piękny obrazek przemijającego dnia, a nawet pór roku. Zobaczycie znane i mniej znane miejsca z terenów gminy Horyniec - Zdrój, Cieszanów i Narol. Potraktujcie ten film jako przyrodniczy, obraz ma zachwycać, skłaniać refleksji i przyciągać jak magnes do odwiedzenia naszych terenów. Główną rolę odgrywa światło i mgły a całość dopieszczone jest muzyką mojego brata Marcina. – opowiada Krystian Kłysewicz

Początek o godzinie 19:30 w piątek (13.09) w restauracji Cafe Sanacja w Horyńcu-Zdroju.

Zobaczcie zwiastun filmu:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: