Oleszyce Rap Festiwal 2019 coraz bliżej!

Oleszyce Rap Festiwal 2014
Oleszyce Rap Festiwal 2014

Oleszyce Rap Festiwal 2014

10 sierpnia na Stadionie Miejskim w Oleszycach odbędzie się Oleszyce Rap Festiwal 2019. Podczas festiwalu zaprezentuje się czołówka polskiego rapu: Sokół, PRO8L3M, Polska Wersja, Szpaku, Sarius oraz Reto.

Oleszyce Rap Festiwal to największy hip-hopowy festiwal w południowo-wschodniej Polsce. W tym roku odbędzie się już IX edycja. Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym w Oleszycach zaprezentuje się czołówka polskiej sceny rapu.  Impreza rozpocznie się 10 sierpnia o godzinie 17:00.

Zagrają: Sokół, PRO8L3M, Polska Wersja, Szpaku, Sarius oraz Reto. Imprezę będzie prowadził Dj WuDu, a w ramach supportu na scenie pojawią się: Efdope, Imigrand, Zwierzak/cza oraz Plon.

Do 9 sierpnia można zakupić wejściówki w cenie 60 zł. W dniu koncertu bilet będzie kosztował 70 zł.

Bilety możecie zakupić na stronie Ticketmaster.pl, Ticketos.pl, Kupbilecik.pl, goingapp.pl oraz we wszystkich salonach EMPIK w Polsce.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.