W sobotę na targowisku w Lubaczowie Kiermasz Rodzinny


W najbliższą sobotę (19.05) na lubaczowskim targowisku odbędzie się Kiermasz Rodzinny. To będzie świetna okazja, aby kupić coś dla dzieci.

Już o godz. 9:00 rodzice i wystawcy będą mogli sprzedawać, kupować, zamieniać lub oddawać przedmioty, z których ich pociechy wyrosły. Na blatach pojawić się może wszystko - ubranka, buciki, zabawki, bajki, wózki, rowerki, nosidełka, foteliki i inne akcesoria dziecięce.

Wszystkim zainteresowanym osobom oddajemy za darmo miejsca handlowe. Wystarczy przyjść, znaleźć wolne miejsce, wystawić rzeczy i sprzedawać. Dokonać można także bezpłatnej rezerwacji stanowiska, kontaktować się można z Biurem Promocji i Informacji (16 632 80 10 wew. 44). – informuje UM w Lubaczowie

To głównie atrakcja dla rodziców i młodzieży. A jakie pokusy czekać będą na najmłodszych? Dla dzieci przygotowana zostanie strefa rysunku, dostępne będą dmuchańce i słodkie przekąski, a do wspólnej zabawy zapraszać będą animatorzy.

Tradycyjnie podczas kiermaszu prowadzona będzie loteria fantowa.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.