„Wyrwani z niewoli” przyciągnęli tłumy młodzieży [ZDJĘCIA]

fot. zs-lubaczow.com
fot. zs-lubaczow.com

fot. zs-lubaczow.com

W ramach tegorocznych Walentynek  i projektu „W kręgu rozważań o miłości…” – 15 lutego uczniowie Zespołu Szkół w Lubaczowie gościli zespół  „WYRWANI Z NIEWOLI”.

Liderzy zespołu: Jacek Zajkowski „Heres” i Piotr Zalewski podczas spotkania ze społecznością Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia mówili młodym ludziom o trwałych wartościach, wynikających z „Dekalogu”. Do tej pory odwiedzili kilkaset miejsc, a swoją działalność mogą poprzeć pozytywnymi opiniami dyrektorów, pedagogów, psychologów oraz rodziców dzieci, zadowolonych z przemian ich podopiecznych.

Niezwykłość czwartkowego koncertu polegała na tym, że oprócz muzyki uczniowie mieli możliwość usłyszenia bardzo ciekawych świadectw członków zespołu. Obaj byli niezwykle otwarci na nowych ludzi i z zaskakującą łatwością mówili o tym, co przeżyli… Liderzy grupy swoim poczuciem humoru zarazili społeczność szkolną. Nie zabrakło tańca, śpiewu, śmiechu, ale także miały miejsce momenty, gdy cała sala siedziała w skupieniu słuchając wspomnień Jacka i Piotra.

Wierzę, że uczestnicy koncertu wyciągną wiele wniosków dla siebie. Po tym spotkaniu dotarło do mnie, że wszyscy pragniemy miłości w swoim życiu. W każdym z nas jest piękno! Liderzy zespołu poprzez swoją postawę i głoszone treści dają przykład, a nie wykład – a to jest najważniejsze, aby dotrzeć do młodzieży. Cieszymy się, że mogliśmy gościć grupę „Wyrwani z niewoli”. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie nam dane spotkać się z liderami zespołu. – pisze uczennica na stronie ZSw Lubaczowie Patrycja Hass

Zdjęcia: Zespół Szkół w Lubaczowie

DSC02058.JPGDSC02122.JPGDSC02128.JPGDSC02147.JPGDSC02161.JPGDSC02180.JPGDSC02206.JPGDSC02346.JPGDSC02435.JPGDSC02458.JPGDSC02531.JPGDSC02600.JPG

Źródło: ZS w Lubaczowie

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Praca dodatkowa przez internet
( / Praca)

Praca dodatkowa przez internet
05-24-2020

Moskitery okienne 24 godz od zamówienia. Cena od 90zl.
( / Dom i ogród)

Moskitery okienne 24 godz od zamówienia. Cena od 90zl.
05-22-2020

Praca przez internet
( / Praca)

noimage
05-22-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.