PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Kto zagra na Ciesz Fanów Festiwal? Decyzja należy do fanów!

O występ na CFF walczy m.in. zespół The Louders.

Dzisiaj o godz. 20:00 rozpocznie się głosowanie, w którym to fani festiwalu zadecydują, które zespoły zagrają w sierpniu na Ciesz Fanów Festiwal.

Czytaj więcej...

Nie będzie w tym roku Oleszyce Rap Festiwal

Oleszyce Rap Festiwal 2014

Z powodu pandemii koronawirusa w tym roku nie odbędzie się Oleszyce Rap Festiwal. Organizatorzy o tym fakcie poinformowali w poniedziałek.

Czytaj więcej...

Msza Święta Kresowa w lubaczowskiej Konkatedrze [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. festiwalkresow.pl

W niedzielę 26 lipca w lubaczowskiej konkatedrze pw. bł. Jakuba Strzemię odprawiona została Msza Święta Kresowa z udziałem Chóru i Orkiestry Kameralnej „NICOLAUS” pod dyr. Zdzisława Magonia oraz Zespołu Pieśni i Tańca Kresy z Gminy Lubaczów. Msza była transmitowana na cały świat za pośrednictwem TVP Polonia.

Czytaj więcej...

FTR “Roztocze bez granic” - trwa głosowanie na najlepszy film!

Do wygrania dwa rowery.

Festiwal Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic”, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne “Roztocze Wschodnie”, trwa w najlepsze! Na stronie www.roztoczebezgranic.pl można już głosować na konkursowe filmy, które po przejechaniu tras przesłali Uczestnicy festiwalu.

Czytaj więcej...

„Kresowe Smaki” – duety gotują z Damianem Kordasem. Ostatnia szansa na zgłoszenie

„Kresowe Smaki” – duety gotują z Damianem Kordasem 25 lipca br. od godz. 15.00 w Kresowej Osadzie  w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Dziedzictwa Kresów.

Czytaj więcej...

Będzie Ciesz Fanów Festiwal. Cieszanów Rock Festiwal powróci za rok z nowym organizatorem [AKTUALIZACJA]

Współorganizator Cieszanów Rock Festiwal agencja Arto-Music&Media poinformował dzisiaj, że z powodu zerwania umowy z Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie nie odbędzie tegoroczna edycja CRF online. Pod znakiem zapytania stoją także kolejne edycje.

Czytaj więcej...

Przyjedź, wypocznij, wygraj - trwa festiwal “Roztocze bez granic”!

Trwa Festiwal Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic”, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne “Roztocze Wschodnie”. Organizatorzy zapraszają do przejazdów trasami festiwalu i przy okazji wzięcia udziału w konkursach-na szczęśliwców czekają akcesoria rowerowe i rowery trekkingowe! Pierwsze nagrody już trafiły do zwycięzców!

Czytaj więcej...

Pobiegli jako jedni z pierwszych w Polsce. Za nami Cieszanowska Dycha

fot. Mariusz Pajączkowski

Bieg Cieszanowska Dycha imienia Wojtka Pałczyńskiego, który  odbył 28 czerwca 2020 roku był jedna z pierwszych dużych imprez biegowych w naszym kraju po okresie zamrożenia wszystkich wydarzeń z powodu pandemii  COVID-19 . W zawodach uczestniczyło prawie 130 zawodników w dwóch kategoriach: bieg na 10 km i nordick walking na dystansie 5,2 km

Czytaj więcej...

Folkowisko 9 1/2 krystalizuje swój program!

Folkowisko 2016 fot. Michał Szwerc

Organizatorzy Festiwalu Folkowisko zdradzają, jak będzie można uczestniczyć wyjątkowej edycji 9 i  ½ organizowanej w dniach 9-12 lipca. Ta impreza będzie jedną z niewielu organizowanych na żywo, na miejscu w Gorajcu. W tym tygodniu ogłoszono jednak nowinkę - Ambasady Folkowiska dla osób, które nie mogą wyjechać ze swojej miejscowości w dniach w których odbywać będzię się festiwal.  

Czytaj więcej...

Rekordowe opowieści Krystiana Herby [VIDEO]

Krystian Herba – 6-krotny rekordzista księgi Guinnessa w ramach Festiwalu Turystyki Rowerowej "Roztocze bez granic" na lubaczowskim Rynku opowiadał o swojej niesamowitej pasji, czyli skakaniu rowerem po schodach najwyższych budynków świata.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Volkswagen Passat
( / Motoryzacja)

Volkswagen Passat
07-28-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.