Zespół Szkół w Lubaczowie po raz kolejny nagrodzony za wspieranie zdolnych uczniów

fot. mikolaj.org.pl
fot. mikolaj.org.pl

fot. mikolaj.org.pl

Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie ponownie zwyciężył w konkursie „Solidarna Szkoła” Fundacji Świętego Mikołaja! Jest to już łącznie piąty tytuł “Solidarna szkoła”, uzyskany przez Zespół Szkół!

Gala konkursu „Solidarna Szkoła” to coroczne święto organizowane przez Fundację Świętego Mikołaja, aby uhonorować te polskie szkoły, które w ostatnim roku wykazały się wyjątkową solidarnością i największym zaangażowaniem w pomoc swoim zdolnym uczniom z niezamożnych rodzin.

W tym roku gala odbyła się 7 grudnia w Pałacu w Wilanowie. W uroczystości udział wzięła Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy, a wydarzenie prowadzili Marta Januszewska – dziennikarka Polskiego Radia PR1 oraz Krzysztof Ziemiec – dziennikarz TVP .

W tym roku największą kwotę udało się zebrać Zespołowi Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie – 20 622 zł. Po podwojeniu tej kwoty przez Fundację Świętego Mikołaja, szkole udało się ufundować aż 16 stypendiów! Zespół Szkół w Lubaczowie znalazł się w gronie 12 nagrodzonych placówek, spośród 300, które należą do programu stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja. Zatem to ogromne wyróżnienie. 

Nagrody odebrali uczniowie i koordynatorka programu z ZS Anna Śliwa. Po gali laureaci wzięli udział w kameralnym spotkaniu z Panią Agatą Kornhauser-Duda.

fot. ZS w Lubaczowie

Relację z gali znajdziecie poniżej (wręczenie nagrody Zespołowi Szkół w Lubaczowie od 48:24):

 

MAG, zlubaczowa.pl, mikolaj.org.pl 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Wujek.wladek
-1 # Wujek.wladek 2021-12-08 18:35
Będąc szczerym..Pani Procyk to osoba, która świetnie przekazuje wiedzę, ma profesjonalne i przyjacielskie , choć w nalezytym stopniu wymagające podejście do uczniów, a także przekonałem się osobiście po zakończeniu edukacji w tej instytucji iż także prywatnie jest niesamowitą osobą..Pani Śliwy nie dane było mi poznać, więc zdania nie mam..Agata..dno i 5 metrów mułu..totalna niemowa niemająca nic do powiedzenia..ni e walczy o rodaków, kobiety, nie wnosi zupełnie nic do tej prezydentury w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek.. ZS..fajna szkoła z mnóstwem świetnych nauczycieli, świetnych pracowników oraz świetną dyrekcją poza jednym osobnikiem, który myśli, że Pana Boga za nogi złapał..gbur bez szacunku do ludzi a tym bardziej do uczniów..czasy ciągnięcia za uszy i straszenia już dawno minęły panie Rosoliku ( Panie specjalnie z małej litery, a Rosoliku z dużej ze względu na szacunek dla mieszkańców Naszego byłego miasta powiatowego )..szacunek dla uczniów, rodziców i wszystkich zaangażowanych w tą piękną akcję stypendialną, choć znów będąc szczerym..nie tylko tym najzdolniejszym należy się stypendium..wie lu jest uczniów, którzy są dużo zdolniejsi od tych nagrodzonych, lecz po prostu nie mają warunków do nauki..obowiązk i domowe, opieka nad młodszym rodzeństwem, patologiczni czy alkoholizujacy się rodzice..zbyt wiele przeszkód stoi na Ich drodze by pokazać co tak naprawdę jest warte i to na Nich właśnie powinny skupić się Kuratoria czy Dyrekcje szkół, a nie dawać kasę tym, którym nic nie brakuje prócz rodziców, którzy siedzą zagramanicą i dorabiają się mercedesów, majątków, a oficjalnie nie wykazują żadnych dochodów żyjąc jak pączek w maśle, a wiem co mówię, bo wiele przypadków tego typu stypendystów znam zarówno ze szkół średnich jak i studiów. Ostatnim moim zdaniem będą pozdrowienia dla tej przepięknej uczennicy..nie dość, że zdolna, to jeszcze o tak niesamowitej urodzie.
Pozdrawiam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.