Pedagodzy z nagrodami od Starosty Lubaczowskiego [ZDJĘCIA]

fot. powiatlubaczowski.pl
fot. powiatlubaczowski.pl

fot. powiatlubaczowski.pl

Tuż przed przypadającym 14 października Dniem Edukacji Narodowej, wyróżnieni nauczyciele placówek oświatowych i wychowawczych, prowadzonych przez Powiat Lubaczowski, otrzymali nagrody Starosty Lubaczowskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej.

Nagrody trafiły w tym roku do: Pani Małgorzaty Jachyry– Mazepy – dyrektor Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie, Pani Renaty Sieradzkiej– Koperczak – wicedyrektor ds. dydaktycznych Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zespole Placówek w Lubaczowie, Pani Barbary Kurek oraz Pana Janusza Rupera– wicedyrektorów Zespołu Szkół w Lubaczowie, Pani Marty Kozłowskiej– nauczycielki Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie, Pani Alicji Romanowskiej– Sopel– nauczycielki- logopedy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie, Pani Elżbiety Sopel oraz Pani Anny Wrony– nauczycielek Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zespole Placówek w Lubaczowie. - informuje Starostwo Powiatowe w Lubaczowie

Nagrodzeni pedagodzy odebrali dyplomy w Sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie z rąk Starosty Lubaczowskiego Zenona Swatka oraz Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, Mariusza Pieroga. Spotkanie było również okazją do dyskusji o sukcesach placówek i ich bieżących potrzebach.

Zdjęcia: powiatlubaczowski.pl

Nagrody-dla-nauczyciel-i202101.jpgNagrody-dla-nauczyciel-i202103.jpgNagrody-dla-nauczyciel-i202104.jpgNagrody-dla-nauczyciel-i202106.jpgNagrody-dla-nauczyciel-i202107.jpgNagrody-dla-nauczyciel-i202108.jpgNagrody-dla-nauczyciel-i202110.jpgNagrody-dla-nauczyciel-i202111.jpgNagrody-dla-nauczyciel-i202112.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

zenek
+2 # zenek 2021-10-13 22:28
Niesamowite! Great!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.