Oddział Przedszkolny w Załużu "Przedszkolem na medal"


W środę (04.12) rozdano statuetki, nagrody i dyplomy zwycięzcom plebiscytu „Przedszkole na medal”, organizowanym przez portal Nowiny. Wśród laureatów znalazł się Oddział Przedszkolny w Załużu.

W uroczystej gali, która odbyła się w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie wzięli udział przedstawiciele Społecznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu, Barbara Jaremkiewicz oraz wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego Marzena Pukas. Podczas tego wydarzenia rozdano statuetki, nagrody i dyplomy zwycięzcom plebiscytu „Przedszkole na medal”, organizowanym przez portal nowiny.

W kategorii „Przedszkole Roku 2019” Oddział Przedszkolny w Załużu zajął 1 miejsce w powiecie lubaczowskim oraz 10 miejsce w województwie podkarpackim. Podczas gali było dużo gratulacji i mnóstwo radości.

Już sama nominacja była dla nas ogromnym wyróżnieniem, a wygrana sprawiła nam ogromną radość, bo świadczy o zaufaniu jakim obdarzają nas rodzice naszych maluchów. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami, ponieważ pracujemy dla wyjątkowej grupy, jaką są dzieci. Każdy dzień spędzony z nimi przynosi nowe doświadczenia i daje mnóstwo radości. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos oraz za każde słowo uznania skierowane w naszą stronę. – mówi pani Marzena Pukas.

zaluze-przed2.jpgzaluze-przed3.jpgzaluze-przed4.jpg

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ama
+9 # Ama 2019-12-10 09:34
Gratulacje
ren
+9 # ren 2019-12-10 11:29
To są efekty pracy super i gratuluję ....
RR
# RR 2019-12-15 21:14
Cytuję ren:
To są efekty pracy super i gratuluję ....

To są efekty SMS-ów (czyli można sobie wykupić miejsce ?)
Edi
-1 # Edi 2019-12-12 12:37
A pan Szpyt pewnie jest chołubiony bez miary pewnie za to przedszkole....

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Praca przez Internet
( / Praca)

Praca przez Internet
07-03-2020

Zatrudnię magazyniera-kierowcę
( / Praca)

noimage
07-02-2020

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.