Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Nr 2 [ZDJĘCIA]

fot. SP2 w Lubaczowie
fot. SP2 w Lubaczowie

fot. SP2 w Lubaczowie

„Jeśli, ktoś tu przyjdzie do nas, żeby nie wiem jaki śmieszny, mały bąk bardzo szybko się przekona, ile znajdzie tu pomocnych rąk! Taką obietnicę od uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Obrońców Lubaczowa otrzymały przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 „Kraina uśmiechu” i Miejskiego Przedszkola Nr 3 „Wesoła Trójeczka” podczas Dnia Otwartego w SP2.

Przedszkolaki zostały powitane na sali gimnastycznej, gdzie piosenkami, wierszami i krótkimi scenkami zostały „wprowadzone” w życie szkoły. Na ten dzień zaplanowano mnóstwo atrakcji – było stoisko eksperymentalne przygotowane przez uczniów klas 6 pod okiem Anny Strykowskiej, teatrzyk Kamishibai przygotowany przez uczniów klasy 3 pod opieką Małgorzaty Pietrzyckiej, zajęcia w bibliotece zorganizowane przez kółko biblioteczne z p. Marią Wach, zabawy integracyjne i ruchowe z drużyną harcerską i zuchową pod kierownictwem p. Katarzyny Kubiszyn. Wszystkie zajęcia dostarczyły mnóstwa radości i dobrej zabawy. Dzieci miały okazję poznać szkołę i spędzić czas ze starszymi kolegami i koleżankami.

Zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie

dzien-otwarty-sp200.JPGdzien-otwarty-sp210.JPGdzien-otwarty-sp220.JPGdzien-otwarty-sp230.JPGdzien-otwarty-sp240.JPGdzien-otwarty-sp250.JPGdzien-otwarty-sp260.JPGdzien-otwarty-sp270.JPGdzien-otwarty-sp280.JPGdzien-otwarty-sp290.JPGdzien-otwarty-sp2100.JPGdzien-otwarty-sp2110.JPGdzien-otwarty-sp2120.JPGdzien-otwarty-sp2130.JPGdzien-otwarty-sp2140.JPGdzien-otwarty-sp2150.JPGdzien-otwarty-sp2160.JPGdzien-otwarty-sp2170.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

No result...

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.