Piotr Salik ponownie wygrał konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie

fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie
fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie

fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaczowie

Piotr Salik pozostanie dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie na kolejną 5-letnią kadencję. 

Jak już informowaliśmy w marcu ogłoszony został konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1. Obecnemu dyrektorowi Piotrowi Salikowi upłynęła 5-letnia kadencja.
W związku z kończącym się okresem powołania dyrektora „Jedynki”, Burmistrz Krzysztof Szpyt wydał Zarządzenie nr 47/2019 w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. gen. Stanisława Dąbka.

Do konkursu zgłosił się jeden kandydat – dotychczasowy dyrektor – Piotr Salik. Konkurs przeprowadziła dwunastoosobowa Komisja Konkursowa, która pozytywnie oceniła kandydata. Piotr Salik przez kolejne 5 lat będzie kierował Szkołą.

Źródło: Gazeta Lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ha ha ha
+5 # Ha ha ha 2019-04-19 07:26
Ale zaskoczenie , kto by się spodziewał ha ha ha ha ha
Szok
+3 # Szok 2019-04-19 09:37
Że taki burak jest dyrektorem szkoły.
wega
+3 # wega 2019-04-20 21:01
Cytuję Szok:
Że taki burak jest dyrektorem szkoły.

trzeba było startować, byłoby dwóch
Lubaczowianin
+2 # Lubaczowianin 2019-04-21 11:08
Widać po komentarzu kto jest Burakiem. Nic nie zobaczysz w społeczeństwie .
Mar
# Mar 2019-04-28 04:25
Cytuję Szok:
Że taki burak jest dyrektorem szkoły.

Że takiego tumana jak ty ktoś uczył pisać. Po co??
mgr
+2 # mgr 2019-04-19 10:08
on nie jest burak on mieszczuch prawdziwy z dziada pradziada
hau hau
+3 # hau hau 2019-04-19 10:37
cóż za niespodziewany wybór
Franek z IIIa
+5 # Franek z IIIa 2019-04-19 11:11
Komisja 12 osobowa ? cóż to za panel ekspertów mordował jedynego kandydata ? może to była mniej liczna klasa
Lubaczowianin
+1 # Lubaczowianin 2019-04-21 11:12
Pytam ostatni raz. Dlaczego pozwalacie na komentarze jeżeli temat dotyczy konkretnej osoby?
Ozi
+2 # Ozi 2019-04-21 16:55
Cytuję Lubaczowianin:
Pytam ostatni raz. Dlaczego pozwalacie na komentarze jeżeli temat dotyczy konkretnej osoby?

Ponieważ jeżeli ktoś zdecydował się być osobą publiczną musi się liczyć z komentarzami.Cz adami głupimi czasami jeszcze głupszymi a czasem prawdziwymi.Tak ie życie.
Lubaczowianin
-1 # Lubaczowianin 2019-04-21 21:08
Tak rozumie,ale czy anonimowo??!!!
Lubaczowianin
# Lubaczowianin 2019-04-21 11:13
Brawo dla Pana Piotra!!! Tak trzymaj Piotr.
Ozi
+4 # Ozi 2019-04-21 16:57
Cytuję Lubaczowianin:
Brawo dla Pana Piotra!!! Tak trzymaj Piotr.

Brawo tak a za co ? Zapraszamy do odwiedzenia toalet w SP1 - XIX wiek. Zapraszamy na lekcje wf gdzie dzieci zamiast ćwiczeń spędzają czas na placu zabaw.itd. itp.
Lubaczowianin
-1 # Lubaczowianin 2019-04-21 21:17
Każdy potrafi krytykować ale czy mądrze?!?! Jest dyrektorem jednej kadencji ale zaniedbania poprzednich władz ciężko wypracować podczas jednej kadencji, gdyby nie zrobił elewacji czy czegoś innego to byłoby TO wytykane... wc też zostanie zrobione i wiele wiele innych rzeczy....
Nie narzekać,krytyk ować incognito tylko wspomóc...!!!
Erazm
# Erazm 2019-04-23 11:20
Gz Piotr. Sukcesow w pracy zawodowej. Pamietaj Lubaczowianin jestes z dziada pradziada i nie zwazaj na te kundle co na ciebie szczekaja.
Lubaczowianin
-1 # Lubaczowianin 2019-04-27 19:15
Brawo dobrze napisane Erazm.!!!

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO