Uczniowie ZSP w Łukawcu biorą udział w konkursie, możemy im pomóc!


Uczniowie klasy II gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Łukawcu rywalizują w konkursie na najlepszy film, organizowanym przez TESCO. Młodzi uczniowie w swoim filmie mają pokazać jak nie tracić żywności. Głosowanie odbywa się za pomocą internetu, więc my możemy pomóc im wygrać!

Głównym zadaniem zespołów jest nakręcenie 2-minutowego filmiku, który w najlepszy, najciekawszy i najbardziej kreatywny sposób będzie promował główną ideę konkursu, którą jest niemarnowanie żywności. Podobnie jak w latach ubiegłych o wyborze zwycięzców będą decydowały zarówno wyniki głosowania, jak i głosy jurorów. Również użytkownicy będą mogli zdobywać dodatkowe głosy na swoje filmy, biorąc udział w konkursach dodatkowych i grając regularnie w grę na stronie.

Oprócz zwycięzców w klasyfikacji generalnej organizatorzy nagradzają również 16 zwycięzców głosowania z poszczególnych województw. Do wygrania cenne nagrody, np.: wyposażenie nowoczesnej szkolnej sali kinowej, pracownia multimedialna, laptop i inne nagrody rzeczowe.

Młodzi uczniowie ZSP w Łukawcu nakręcili, który film w którym pokazują jak jest wykorzystywana żywność przez księdza, sprzedawcę w sklepie czy rolnika. Zobaczcie sami i oceńcie - czy mają szanse wygrać?

Aby zagłosować należy kliknąć tutaj!

POKAŻMY SIŁĘ LUBACZOWSKICH INTERNAUTÓW!

{fcomment}{flike}

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: