Pożegnanie maturzystów "ogólniaka". Teraz czeka ich egzamin dojrzałości [ZDJĘCIA]

fot. LO Lubaczów

Uczniowie klas maturalnych zakończyli rok szkolny w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. W piątek (29.04) odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów.

Czytaj więcej...

Edukacja i prewencja. Policjanci i ratownicy uczą dzieci bezpieczeństwa

fot. KPP Lubaczów

Policjanci z Lubaczowa wspólnie z ratownikami medycznymi prowadzą spotkania z uczniami pierwszych klas na terenie naszego powiatu, podczas których przypominają dzieciom zasady bezpieczeństwa w szkole, w domu, podczas zabawy, a także poruszania się po drodze i w cyberprzestrzeni.

Czytaj więcej...

Turniej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Znamy wyniki eliminacji powiatowych

fot. Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie

W czwartek (28.04) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W rywalizacji udział wzięło 31 uczestników. 

Czytaj więcej...

Dni otwarte w Zespole Szkół w Lubaczowie [GALERIA ZDJĘĆ]

fot. ZS w Lubaczowie

W dniach 26 - 27 kwietnia nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie zachęcali uczniów szkół podstawowych do kontynuowania nauki w tejże szkole. Przygotowali wiele atrakcji. Zobaczcie zdjęcia.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny dla uczniów „Las z mojej książki”

Nadleśnictwo Lubaczów wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-edukacyjnym „Las z mojej książki” poświęconym twórczości Marii Konopnickiej.

Czytaj więcej...

Dzień Francuski w lubaczowskim "ogólniaku" [ZDJĘCIA]

fot. facebook.com/lolubaczow/

W ubiegłym tygodniu w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie został zorganizowany Dzień Francuski.

Czytaj więcej...

Gmina Oleszyce: Znamy zwycięzców turnieju „Młodzież Zapobiega Pożarom”

W Oleszycach zorganizowano gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju "Młodzież Zapobiega Pożarom" fot. oleszyce.pl

W piątek (08.04) w Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbyły się finały eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Czytaj więcej...

Szkoły średnie w Lubaczowie wspierają uczniów z Ukrainy

Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki  i Zespół Szkół im. Gen Józefa Kustronia w Lubaczowie – zorganizowały wsparcie dla swoich uczniów z Ukrainy.

Czytaj więcej...

Szkoły w powiecie lubaczowskim przyjmują dzieci uchodźców z Ukrainy

Kilkadziesiąt dzieci z Ukrainy zostało przyjętych do szkół w powiecie lubaczowskim po wybuchu wojny u naszych wschodnich sąsiadów.

Czytaj więcej...

W Lubaczowie odbył się konkurs wiedzy o Sejmie [ZDJĘCIA]

W czwartek w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie odbył się konkurs pn. „Wiedza o Sejmie”, w którym wzięli udział uczniowie szkół z powiatu lubaczowskiego. Inicjatorką wydarzenia była poseł Teresa Pamuła.

Czytaj więcej...