Sportowa rywalizacja przedszkolaków. W Lisich Jamach odbyła się Spartakiada

fot. Gmina Lubaczów

W czwartek (25.05) na Stadionie w Lisich Jamach odbyła się III Spartakiada Przedszkolaków pod hasłem  „Więcej ruchu dla Maluchów”.  Organizatorem zawodów było Niepubliczne Przedszkole ,,Kraina Malucha” w Dąbkowie.

Czytaj więcej...

W Zespole Szkół w Lubaczowie powstanie klasa wojskowa

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

W Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie od nowego roku szkolnego ruszy nowy kierunek: Liceum Ogólnokształcącego z przygotowaniem wojskowym.

Czytaj więcej...

Świętowali rocznicę nadania imienia Jana Pawła II [ZDJĘCIA]

fot. Powiat Lubaczowski

W czwartek (18.05) Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie świętował 16. rocznicę nadania mu imienia Jana Pawła II.

Czytaj więcej...

Uroczyste pożegnanie maturzystów w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. LO Lubaczów

W piątek, 28 kwietnia, w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie tegoroczni maturzyści uroczyście zakończyli rok szkolny. Były wspomnienia, podziękowania i życzenia dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Ogólnoszkolnym Teście o Zdrowiu

fot. Przemysław Keler/KPRP

Uczniowie VIIIA ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Lubaczowa zostali zostali Ogólnoszkolnego Test o Zdrowiu. Co więcej, wyróżniono także klasę VIIA z tamtejszej szkoły.

Czytaj więcej...

Gmina Stary Dzików: Znamy zwycięzców turnieju „Młodzież Zapobiega Pożarom”

fot. GOK w Starym Dzikowie

W środę (22.03) w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". 

Czytaj więcej...

Ogromny sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Cewkowie Natalki Sojeckiej

Praca Natalii fot. policja.pl

Uczennica Szkoły Podstawowej w Cewkowie Natalia Sojecka zdobyła Nagrodę Główną w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowy pn. „Śnieżny Dekalog” zorganizowanym w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Czytaj więcej...

Stypendia od Fundacji Banku Spółdzielczego Lubaczowie dla uczniów z powiatu lubaczowskiego [ZDJĘCIA]

fot. Artur Brzyski

W piątek 10 marca podczas uroczystej gali, która miała miejsce w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie wręczyła stypendia nagrody i wyróżnienia XI edycji Programu Stypendialnego. Do uczniów z terenu powiatu lubaczowskiego trafiło w sumie 16,5 tys. zł.

Czytaj więcej...

Już po raz trzynasty w LO w Lubaczowie obchodzili Dzień Francuski [FOTORELACJA]

fot. LO w Lubaczowie

Francuska atmosfera, francuskie specjały przygotowane przez uczniów, francuska muzyka i francuski teatr. Francja i język francuski w czwartkowe przedpołudnie 2 marca opanowały Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSP w Baszni Dolnej pobiegli "Tropem Wilczym" [ZDJĘCIA]

Młodzież Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Baszni Dolnej po raz drugi wzięła udział w największym ogólnopolskim biegu pamięci - "Bieg Tropem Wilczym ". W tym roku była to już XI edycja tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia