W najbliższy wtorek w MBP Lubaczów "Wieczór z rzecznikiem"

http://zlubaczowa.pl/images/artykuly/17.jpg

11 lutego 2014 r. o godzinie 17:00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie odbędzie się spotkanie pod nazwą ?Edukacja zdrowotna w bibliotece?. Spotkanie poświęcone będzie problematyce chorób cywilizacyjnych, a głównie cukrzycy.

Spotkanie poprowadzi Pani Sabina Szyk. Po spotkaniu będzie można bezpłatnie zbadać poziom cukru we krwi.

Projekt ?Wieczór z rzecznikiem? jest współfinansowany przez Komisję Europejską (Dyrekcja Generalna ds. Sprawiedliwości), powstaje we współpracy z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich w Polsce. Celem projektu jest upowszechnianie praw obywatelskich, politycznych, ekonomicznych, socjalnych obywateli Europy i osób mieszkających na terytorium Unii Europejskiej. Naszym zamierzeniem jest także przybliżenie treści zawartych w dokumencie będącym zbiorem fundamentalnych praw człowieka i obowiązków obywatelskich tj. Karcie Praw Podstawowych UE. W ramach Projektu chcemy promować również rządy prawa Wspólnoty oraz budować poczucie więzi wśród jej obywateli.

Wszystkich zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę internetową www.wieczorzrzecznikiem.pl. Zaznaczamy także, że można wziąć udział w dyskusji, która toczy się na forum. Osoby, które chcą podzielić się swoimi opiniami na temat kwestii związanych z ochroną praw podstawowych zachęcamy do czynnego udziału w dyskursie.

wieczor z rzecznikiem 300x212 Wieczór z rzecznikiem

Informacja nadesłana

{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

Wybory samorządowe 2024

Ostatnio najczęściej czytane

Sport

Inwestycje

Porady

QUIZ! - Sprawdź swoją wiedzę o powiecie lubaczowskim

Na sygnale

Kraj

Szkolne wieści

Lubaczów

Kultura i rozrywka

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.