Mateusz Kubiszyn obronił tytuł Mistrza Polski w kickboxingu! Brawo!

Kolejny wielki sukces Mateusza Kubiszyna. Kickboxer z Lubaczowa na zawodach w Piotrkowie Trybunalskim, które odbyły się w ten weekend w świetnym stylu pokonał dwóch rywali i został Mistrzem Polski w kategorii full contact 86 kg. Dobrze spisali się także jego podopieczni z klubu „Kickboxing Game Over Lubaczów”.

Mateusz Kubiszyn bronił tytułu Mistrza Polski dlatego też został wysoko sklasyfikowany i musiał stoczyć tylko dwie walki – półfinałową i finałową.  Nie zawiódł. Pierwsze starcie rozegrał koncertowo, pokonując zawodnika KT Legia Warszawa Przemysława Ziemnickiego jednogłośnie na punkty 3:0. W finale spisał się jeszcze lepiej – w trzeciej rundzie znokautował Szymona Wąsa z GSWW Najemnik Gliwice.

Przypomnijmy, że kickboxer z Lubaczowa tytuł mistrza Polski zdobywał w latach 2014 i 2015.

Pochwały należą się także podopiecznym Mateusza oraz  jego brata Tobiasza.  W kategorii junior młodszy -67kg drugie miejsce zajął Jan Ważny, a trzecie jego brat Maciej. W klasyfikacji wagowej -63,5 kg junior starszy na trzecim miejscu podium znalazł się Przemysław Zegarlicki.

Mateusz Kubiszyn (na środku), Jacek Bronowski - trener (pierwszy z prawej), Tobiasz Kubiszyn (trzeci z prawej) i zawodnicy klubu "Kickboxing Game Over Lubaczów" fot. facebook.com/kickboxingGAMEOVERlubaczow