W powiecie lubaczowskim 18 osób powalczy o fotel burmistrza lub wójta. Swój start w wyborach potwierdzili wszyscy obecnie urzędujący włodarze. W każdej gminie jest co najmniej dwóch kandydatów.
Miasto Lubaczów | ||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania |
1 | ANTONIK Alicja Barbara | 59 | KW Prawo i Sprawiedliwość | Lubaczów |
2 | DOBROWOLSKI Paweł Marek | 50 | KW Wolni i Solidarni | Lubaczów |
3 | HASS Zbigniew Józef | 54 | KWW "Czas na Zmiany" | Lubaczów |
4 | MAŁECKI Marek Stanisław | 48 | KWW Porozumienie dla Lubaczowa | Lubaczów |
5 | SZPYT Krzysztof Antoni | 53 | KWW Samorząd Lubaczowski | Lubaczów |
Gmina Lubaczów | ||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania |
1 | KAPEL Wiesław Krzysztof | 49 | KW Prawo i Sprawiedliwość | Lisie Jamy |
2 | KRYGOWSKI Józef | 53 | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | Załuże |
Gmina Oleszyce | ||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania |
1 | BABULA Stanisław | 61 | KW Prawo i Sprawiedliwość | Oleszyce |
2 | GRYNIEWICZ Andrzej | 45 | KWW Przyszłość Gminy Oleszyce | Oleszyce |
Gmina Stary Dzików | ||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania |
1 | JABŁOŃSKI Tomasz Krzysztof | 39 | KW Prawo i Sprawiedliwość | Stary Dzików |
2 | MAŁECKA Barbara Danuta | 53 | KWW B. Małeckiej Gmina Bez Podziałów |
Stary Dzików |
Gmina Cieszanów | ||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania |
1 | KUDYBA Wiesław | 52 | KW Prawo i Sprawiedliwość | Chotylub |
2 | ZADWORNY Zdzisław | 56 | KWW Gmina Cieszanów | Dachnów |
Gmina Narol | ||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania |
1 | DOMINIK Grzegorz Leon | 35 | KW Prawo i Sprawiedliwość | Jędrzejówka |
2 | WOŚ Stanisław Andrzej | 57 | KWW Samorząd Gminy Narol | Narol |
Gmina Horyniec-Zdrój | ||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania |
1 | SERKIS Robert Marek | 43 | KWW Razem Zmienimy Horyniec | Horyniec-Zdrój |
2 | GOLENIA Marlena | 34 | KW Prawo i Sprawiedliwość | Horyniec-Zdrój |
Gmina Wielkie Oczy |
||||
---|---|---|---|---|
L.p. | Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zamieszkania |
1 | HAWRYLAK Albert | 28 | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | Wielkie Oczy |
2 | LORENC Tomasz Andrzej | 41 | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | Wielkie Oczy |