Rusza serwis wyborczy portalu ZLUBACZOWA.PL


W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, uruchomiliśmy specjalny serwis poświęcony wyłącznie tematyce wyborczej. Odnajdziecie tu wywiady, sondaże informacje na temat Komitetów Wyborczych, kandydatów oraz najnowsze doniesienia związane z najważniejszym samorządowym wydarzeniem tej jesieni.

W okresie przedwyborczym mieszkańcy chcą jak najwięcej dowiedzieć się o kandydatach na wójtów ich gmin i burmistrzów miast oraz radnych. W specjalnym serwisie wyborczym portalu ZLUBACZOWA.PL znajdziecie min. najnowsze informacje, wywiady, sondaże i sylwetki kandydatów.

Kto kandyduje na jakie stanowisko i z jakiej listy lub z czyim poparciem? Jakie inwestycje będą chcieli realizować kandydaci? Co uważają za działania priorytetowe? Na jakie potrzeby mieszkańców zwracają uwagę?

Odwiedzaj serwis wyborczy ZLUBACZOWA.PL (kliknij tutaj), bądź na bieżąco i wybierz świadomie swojego radnego, wójta lub burmistrza!

Oferta dla kandydatów – „Zaprezentuj się wyborcom”

Zachęcamy do prezentowania swoich kandydatur. Opublikujemy Państwa banery wyborcze, spoty wideo czy artykuły, w których będziecie mogli Państwo zaprezentować przed Wyborcami! Aby dowiedzieć się więcej na temat reklamy wyborczej wystarczy zadzwonić pod numer 782 496 418 lub napisać do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: