ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

  

     http://zlubaczowa.pl/images/wybory-2018.jpg

20 komitetów wyborczych w powiecie lubaczowskim [LISTA]


W poniedziałek, 27 sierpnia minął termin zgłaszania komitetów wyborczych do Państwowej Komisji Wyborczej lub właściwego komisarza wyborczego. Na terenie powiatu lubaczowskiego zarejestrowano 20 komitetów.

Dziś minął termin rejestracji komitetów wyborczych. Ogółem do Państwowej Komisji Wyborczej i komisarzy wyborczych w całej Polsce wpłynęło 9143 zawiadomień o utworzeniu komitetu wyborczego, wśród nich znajduje się19 komitetów z terenu powiatu lubaczowskiego.

Komitety wyborcze wyborców:

KWW ROZWÓJ GMINY NAROL
Adres: ul. ARMII KRAJOWEJ 51, 37-610 NAROL
Pełnomocnik wyborczy: MATEUSZ MARGOL
Pełnomocnik finansowy: JAN ALEKSANDER GOŁĘBIOWSKI

KWW SAMORZĄD LUBACZOWSKI
Adres: Kościuszki 172, 37-600 Lubaczów
Pełnomocnik wyborczy:  Magda Izabela Fusińska
Pełnomocnik finansowy: Paweł Marcyniuk

KWW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE
Adres : SZKOLNA 16, 37-621 BASZNIA DOLNA
Pełnomocnik wyborczy: BOLESŁAW HENRYK DYDYK
Pełnomocnik finansowy: BARBARA PAWLIK

Komitety wyborcze w gminach:

gm. Stary Dzików

KWW B. MAŁECKIEJ GMINA BEZ PODZIAŁÓW
Adres: Kościuszki 1, 37-632 Stary Dzików
Pełnomocnik wyborczy: Jerzy Małecki

m. Lubaczów

KWW CZAS NA ZMIANY
Adres: ul. Nowa 9, 37-600 Lubaczów
Pełnomocnik wyborczy: Tomasz Jan Hass

KWW "NASZE MIASTO"
Adres: A. MICKIEWICZA 122, 37-600 LUBACZÓW
Pełnomocnik wyborczy:  ZDZISŁAW CIOCH

KWW PAWŁA SZCZEPANIKA
Adres: Oś. UNII LUBELSKIEJ 3B / 2, 37-600 LUBACZÓW
Pełnomocnik wyborczy: PAWEŁ JAN SZCZEPANIK

KWW POROZUMIENIE DLA LUBACZOWA
Adres: Kard. Stefana Wyszyńskiego 7, 37-600 Lubaczów
Pełnomocnik wyborczy: Waldemar Kopciuch

KWW TOMASZA STUPAKA
Adres: ul. Słowackiego 30 / 34, 37-600 Lubaczów
Pełnomocnik wyborczy: Joanna Małgorzata Pietrzycka-Stupak

gm. Cieszanów

KWW GMINA CIESZANÓW
Adres: SOBIESKIEGO 8 / 1, 37-611 CIESZANÓW
Pełnomocnik wyborczy: ELŻBIETA IWANEJKO

KWW "NASZ DOM"
Adres: ul. Mickiewicza 77 / 15, 37-611 NOWE SIOŁO
Pełnomocnik wyborczy: LESZEK JANUSZ BROŹ

KWW „NASZE MIASTO CIESZANÓW”
Adres: ul. PODWALE 2, 37-611 CIESZANÓW
Pełnomocnik wyborczy: EWA ZAJĄC

KWW OSIEDLOWY
Adres: ul. Mickiewicza 101 / 2, 37-611 Nowe Sioło
Pełnomocnik wyborczy: Teresa Bundyra

gm. Wielkie Oczy

KWW NASZA GMINA WIELKIE OCZY
Adres: LEŚNA 2A, 37-627 WIELKIE OCZY
Pełnomocnik wyborczy: JÓZEF FRANKOWSKI

KWW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY
Adres: Skolin 64, 37-627 Wielkie Oczy
Pełnomocnik wyborczy: Ryszard Wojtasik

gm. Lubaczów

KWW POROZUMIENIE DLA GMINY LUBACZÓW
Adres: ul. Wspólna 62, 37-600 Lisie Jamy
Pełnomocnik wyborczy: Artur Robert Kostrzycki

gm. Oleszyce

KWW PRZYJAZNA GMINA OLESZYCE
Adres: KOLEJOWA 54, 37-630 OLESZYCE
Pełnomocnik wyborczy: TADEUSZ KURAK

KWW PRZYSZŁOŚĆ GMINY OLESZYCE
Adres: ZAMKOWA 44D / 2, 37-630 OLESZYCE
Pełnomocnik wyborczy: RYSZARD JÓZEF KOWAL

gm. Horyniec-Zdrój

KWW RAZEM ZMIENIAMY HORYNIEC
Adres: ZIELONA 1, 37-620 HORYNIEC - ZDRÓJ
Pełnomocnik wyborczy: Magdalena Maria Tabor-Woźny

gm. Narol

KWW SAMORZĄD GMINY NAROL
Adres: ul. Warszawska 34, 37-610 Narol
Pełnomocnik wyborczy:  Jan Franciszek Wolańczyk

Trwa kampania, do otwarcia lokali wyborczych pozostało 57 dni. W całej Polsce jest ponad 30 mln osób uprawnionych do głosowania, które zostanie przeprowadzone w ponad 27 tys. obwodów.

Kolejnym etapem będzie rejestracja kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin, powiatów i sejmików województw. Muszą być oni zgłoszeni do 17 września, natomiast do 26 września muszą być znane nazwiska wszystkich kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów. Wybory samorządowe odbędą się 21 października, a ewentualna druga tura 4 listopada.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ADAMA
+7 # ADAMA 2018-08-28 06:49
Mowmy po imieniu........ ..DO KORYTA CZAS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
-5 # ja 2018-08-28 09:30
Cytuję ADAMA:
Mowmy po imieniu..........DO KORYTA CZAS

dla normalnych ludzi to czas wyborów, a dla wieprzów jak ty to wyścig do koryta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krul
+2 # Krul 2018-08-28 09:52
Twoja wypowiedz sugeruje iż to Tobie bliżej do wieprza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
-1 # ja 2018-08-29 11:38
chyba sie obrażę "krulu" pajaców :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
oko
+11 # oko 2018-08-28 10:59
Wybory są powszechnie przyjętym sposobem doboru organów władzy, to podstawowy mechanizm demokracji, w którym mieszkańcy wybierają swoich przedstawicieli spośród zgłoszonych kandydatów.
Jeżeli będziecie ośmieszać ten proces to działacie przeciwko sobie, zmniejszając w ten sposób wpływ i kontrolę przez was władzy. Zresztą każdy może skorzystać z prawa do startowania w wyborach.Ośmies zanie samego procesu jest co najmniej głupie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ojfje
-6 # ojfje 2018-08-28 14:24
przepraszam , jaka demokracje , w którym miejscu ja mamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wybieracz
+5 # Wybieracz 2018-08-28 18:53
Jeszcze mamy. Wybory jeszcze są całkowicie wolne, niepodporządkow ane żadnej partii ani władzy. Każdy może głosować na kogo chce i każdy może kandydować. Jeszcze się nie zamyka ani w inny sposób nie pozbawia możliwości kandydowania przeciwnikom aktualnej władzy jak np. w Rosji. Jeszcze, bo tak nie będzie do końca świata. Dobrze napisał #oko, wybory to najważniejszy mechanizm demokracji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ADAMA
0 # ADAMA 2018-08-29 06:21
Cytuję oko:
Wybory są powszechnie przyjętym sposobem doboru organów władzy, to podstawowy mechanizm demokracji, w którym mieszkańcy wybierają swoich przedstawicieli spośród zgłoszonych kandydatów.
Jeżeli będziecie ośmieszać ten proces to działacie przeciwko sobie, zmniejszając w ten sposób wpływ i kontrolę przez was władzy. Zresztą każdy może skorzystać z prawa do startowania w wyborach.Ośmieszanie samego procesu jest co najmniej głupie.


Porownaj obietnice wyborcze ich spelnienia-to dla wyborców. Wybierany swoje oczekiwanie napewno spełni;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
BR
-1 # BR 2018-08-29 04:47
Cytuję ADAMA:
Mowmy po imieniu..........DO KORYTA CZAS

Jaki ty dennie durny jesteś!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nowy
+2 # nowy 2018-08-28 15:27
Polska demokracja ma się bardzo dobrze i nie ma prawa równać się z demokracją reszty Europy , ponieważ TAM policja nie nosi na rekach manifestantów, ale ich pałuje... Tam nie wolno pałować tylko uchodźców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
tubylec
+9 # tubylec 2018-08-28 22:52
Jeżeli polska demokracja ma się dobrze, to zapraszam cię do Francji, tam radny organizuje spotkania i głosuje według głosów mieszkańców, za nic ma swój interes, pyta się dosłownie jak ma postepowac! i patrzac na to co jest w Polsce...jeszcz e nie doroslismy do demokracji!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nowy
+9 # nowy 2018-08-28 23:07
problemem jest to. że ludzie nie chodzą na zebrania, ale jeżeli mamy takich radnych, to trzeba wybrać innych,przecież jeżeli nie wymagamy to nic się nie zmienia na lepiej. Ale aby tutaj zaszły zmiany to wszyscy muszą się zaangażować , bo inaczej znowu siebie wybiorą same klany powiatowo-gminn e z innymi instytucjami takimi jak szkoły (miejsce pracy dla swoich wyborców)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mieszkaniec
+2 # mieszkaniec 2018-08-29 14:56
Trafiłes w sedno, Porozumienie Dla Gminy Lubaczów, klan gminny z siedzibą w Lisich Jamach skupiający 9 radnych z wójtem, załatwiający pomiędzy soba wszelkie wolne wakaty w urzedzie i szkołach, przetargi gminne również sa ich dominacją, wiadomo,że chodzi o jednego z radnych!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+6 # demos 2018-08-29 20:58
Gorzka , ale prawda o wójcie i jego zausznikach, niestety tak wygląda gmina Lubaczów, latami siedzący radni, którzy tylko dbają o własne interesy , kompletnie mając wszystko w tyłku, liczy się tylko dieta radnego i oby z pomoca wójta wyjść na nastepną kadencję, brutalna rzeczywistość w tym gminnym "ciemnogrodzie"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nowy
-3 # nowy 2018-08-29 21:39
zastanawiam sie dlaczego tak bardzo jest atakowany Kapel, czyżby dlatego że jako jedny spośród włodarzy ma dobry kontakt z działaczami PIS, na czym gmina Lubaczów korzysta. Dalczego nie przeszkadzają nikomu władze z namaszczenia PSL w pozostałych gminach powiatu? którzy wiele nie robia i nikomu to nie przeszkadza. Wyjatkiem wśród nich jest burmistrz Cieszanowa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rz
+6 # rz 2018-08-29 09:40
Lotnisko na rynku,bazarek na wygwizdowie,wia ty przystankowe w mieście powiatowym,dwor ca brak,Idą wybory inwestycje ruszyły z kopyta,na ile zadłużone jest miasto?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nowy
-7 # nowy 2018-08-29 13:45
w tych wyborach ludzie nie powinni oddawać głosu na stare układy. W całej Polsce następują zmiany, patrzmy na to, ponieważ brak zmian w samorządach wpłynie na negatywnie na przyszłość powiatu, wiadomo, że rząd nie da kasy jeżeli dalej będziemy głosować na stare układy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
a co to
+2 # a co to 2018-08-29 16:10
jakiś szantaż? Nie na Kapla, bo PiS nie da kasy?
Lepiej na katechetkę, wtedy PiSda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wybieracz
+2 # Wybieracz 2018-08-29 18:18
Dobrze myślisz, ale Kapel zarządza gminą Lubaczów a katechetka chce zarządzać miastem Lubaczów. Więc nie da się zagłosować na nią zamiast na niego ani też na niego zamiast na nią. Swoją drogą ciekawe czy Kapel tym razem będzie miał konkurenta/ów w wyborach czy kolejny raz będzie jedynym kandydatem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
a co to
+4 # a co to 2018-08-29 18:49
Cytuję Wybieracz:
Dobrze myślisz, ale Kapel zarządza gminą Lubaczów a katechetka chce zarządzać miastem Lubaczów. Więc nie da się zagłosować na nią zamiast na niego ani też na niego zamiast na nią. Swoją drogą ciekawe czy Kapel tym razem będzie miał konkurenta/ów w wyborach czy kolejny raz będzie jedynym kandydatem.

to tylko przykład, każdy kto choć trochę interesuje się życiem powiatu zaskoczy o co biega
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wyjadacz
-4 # wyjadacz 2018-08-29 21:40
Słuchaj. zatrudnienie w urzedzie gminy wzrosło dwukrotnie, przetargi tylko dla "swoich", do tego dolicz pracowników firm , a jeszcze połowa Lisich Jam i Kapel ponownie wychodzi na wójta, latami pracował na to, aby mieć , nie całkiem legalnie poparcie, skończy sie Kapel, skończy sie ''dobrobyt'' dla większości niezbyt " legalnie" powiazanych układów, proste jak alfabet!Nie mówiąc o radnych, którzy nawet nie wiedzą jak pociąga nimi jak lalkami na sznurkach!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
olo
-1 # olo 2018-09-01 21:59
wystarczy,że na Kapla zgłosują Lisiej Jamy i urzednicy , przy niskiej frekwencji ponownie jest wójtem, a Lisie Jamy dostały 60 % pieniędzy gminnych!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
zorientowany
-1 # zorientowany 2018-09-02 21:51
wystarczy,że zagłosują tylko mieszkańcy Lisich Jam i Kapel ponownie jest wójtem...smutne ale prawdziwe!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Liczydło
-1 # Liczydło 2018-09-03 09:17
Głupoty piszecie. Cztery lata temu w obwodzie obejmującym Lisie Jamy były 1534 osoby uprawnione do głosowania, we wszystkich pozostałych - 5949. Więc same Lisie Jamy na pewno nie wystarczą, nawet łącznie z urzędnikami mieszkającymi gdzie indziej. W 2014 r. w Lisich Jamach zagłosowało 1012 osób, a w sumie Kapel uzyskał 3611 głosów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xxl
-1 # xxl 2018-09-03 22:24
tylko zapomniałeś napisać , ile tych głosów było na "tak\"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xxl
0 # xxl 2018-09-03 22:27
czyli,jak dobrze licze, nie dostał nawet połowy głosów?, gdzie te czasy gdy kandydaci na wójtów mieli poparcie 70 %||???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Liczydło
+1 # Liczydło 2018-09-04 08:17
Nie napisałem ile miał głosów na "tak", bo skoro "uzyskał" to chyba oczywiste, że te 3611 głosów było na "tak". Nie dostał połowy głosów licząc wszystkich uprawnionych, licząc samych głosujących zdobył 80 % poparcia. I ten procent jest ważny, nie głosujących się nie liczy. Tu jest wszystko podane: samorzad2014.pk w.gov.pl/360_Wy bory_Burmistrza _-_I_tura/0/180 904
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xx
-5 # xx 2018-08-29 20:50
Czas najwyzszy aby wstać z kolan i dokonac "dobrej zmiany:'
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+4 # Ama 2018-08-29 17:13
Ale ten rząd rządzi się z naszych podatków i łaski nie robi, ma dać każdemu kto się o nie zwróci. Proszę przestać nas szantazowac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kupili plebs
+5 # Kupili plebs 2018-08-29 18:15
Za 5 stów. Plebs się cieszy jak pies na kiełbasę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzyś
0 # Krzyś 2018-08-30 10:09
Pan sie znalazl ludzi dzielic sie zachcialo, ogarnij sie cwoku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ted
0 # ted 2018-08-30 18:02
Cytuję Krzyś:
Pan sie znalazl ludzi dzielic sie zachcialo, ogarnij sie cwoku.


spotkałeś swego?;-) gratulacje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rada
-12 # rada 2018-08-30 11:41
Ogromnie mnie dziwi postawa ludzi, którzy korzystają z programu 500 + 300+ itp itd., dlatego ,że ja wychowując dzieci nigdy tego nie miałam , a największym ciężarem podczas wychowywania dzieci był strach o przyszłość ,czy damy radę, czy będą miała pracę (bezrobocie wtedy było na poziomie 20 % a pracownik często słyszał takie powiedzenie: na twoje miejsce jest 10 innych) czy stać nas będzie na zapłatę czynszu, zakup żywności, o przyjemnościach nie myśląc.
Teraz rodziny mają zabezpieczenie socjalne, co pozwala na swobodne planowanie wydatków, zapewnia spokój całej rodzinie. Dlatego ogromnie mnie dziwi postawa młodych rodziców , że oni się polityką nie interesują, że im wszystko jedno , że PIS jest zły i na pewno nie zagłosują na ta partię itp. Kochani to ja wam mówią, jeżeli chcecie żeby wam żyło się gorzej, żeby wasze dzieci nie miały wakacji, żebyście pracowali za marny grosz zostawiając swoje pociechy same w domu bo kasy dla rodzin nie będzie to zagłosujcie na PO i PSL .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Czytelnik
0 # Czytelnik 2018-08-30 12:46
PSL do gmin jak zwykle schowany za parawanem "bezpartyjnych" komitetów. pewnie się wstydzą swoich chłopskich korzeni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+5 # Ama 2018-08-30 15:43
Wszystko fajnie tylko to te dzisiejsze dzieci będą spłacały zadłużenie pisowskie tak jak my gierkowskie. Powspominajmy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sknera
+8 # sknera 2018-08-30 16:16
Tego niestety tacy jak #rada nie rozumieją albo im to obojętne, że ktoś to będzie kiedyś spłacał. O tym do czego niedawno doprowadził m.in. rozbuchany socjal w Grecji to pewnie nie słyszeli. Teraz Grecy przez to mają znacznie gorzej niż my mieliśmy za PO-PSL.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rada
-14 # rada 2018-08-30 18:16
deficyt budżetowy jest dużo mniejszy niż z czasów PO PSL. Wtedy pieniądze szły ale do mafii vatowskiej i nikt nie płakał że będziemy to spłacać, teraz rodziny wydając kasę rozpędzają gospodarkę i wszystko się kręci chyba widzisz to w sklepach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sknera
+4 # sknera 2018-08-30 20:06
Deficyt jest mniejszy, w sklepach rzeczywiście więcej ludzi, ale to ciągle deficyt, który trzeba pokrywać pożyczając pieniądze. Niech rodziny tak rozpędzą gospodarkę żeby była nadwyżka zamiast deficytu, wtedy nie będę płakał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nn
+6 # nn 2018-08-31 06:09
Cytuję rada:
deficyt budżetowy jest dużo mniejszy niż z czasów PO PSL. Wtedy pieniądze szły ale do mafii vatowskiej i nikt nie płakał że będziemy to spłacać, teraz rodziny wydając kasę rozpędzają gospodarkę i wszystko się kręci chyba widzisz to w sklepach


Propaganda z TVPiS zbiera zniwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ona
-1 # ona 2018-09-09 14:48
Cytuję Ama:
Wszystko fajnie tylko to te dzisiejsze dzieci będą spłacały zadłużenie pisowskie tak jak my gierkowskie. Powspominajmy

Zadłuzenie zrobili złodzieje i dzieci nic z tego nie miały a spłacac i tak musimy ich długi:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sknera
+2 # sknera 2018-09-09 21:14
Więc chyba do tej pory Polską zawsze rządzili złodzieje, bo każdy rząd się zadłużał, obecny też się zadłuża, no ale teraz to dla dzieci, przedtem dla złodziei (propaganda zbiera żniwo). Premier Morawiecki kiedy jeszcze był wicepremierem i miał mniejsze doświadczenie polityczne powiedział o programie 500 plus: "W dłuższej perspektywie to nam nie zbuduje PKB. Państwu bardziej niż konsumpcja potrzebne są inwestycje i oszczędności.
A przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów." Może chociaż dzięki temu 500plus rzeczywiście wzrośnie dzietność, i te dzieci dla których się zadłużamy wyrosną na porządnych ludzi, może niektórzy zostaną lekarzami albo naukowcami i będą pracować w Polsce a nie w Niemczech czy gdzie indziej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
witosik
-1 # witosik 2018-08-30 21:08
Czytelniku PSL wcale nie musi chować się pod płaszczykiem komitetów wyborczych i wcale się nie wstydzi swoich chłopskich korzeni.Wyborcy wiedzą kto i gdzie składki opłaca i to prywatna sprawa że kandydaci czterolistnej koniczynki zabiegają o głosy szerszego gremium a nie tylko swoich sympatyków,Na najniższym szczeblu gdzie wyborcy znają dokładnie kandydatów na wójtów burmistrzów czy radnych będą głosować na osoby a nie sugerować się ich przynależnością .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rry
-2 # rry 2018-09-01 09:43
Cyba ZSL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
0 # Mieszkaniec 2018-09-06 19:30
Fakt. Obecny PSL to pogrobowcy ZSLu. Prawdziwy PSL przestał istnieć po "wyborach" w 1946 r.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+9 # Ama 2018-08-31 07:48
Deficyt jest mniejszy, wszyscy wydają ale żeby wydawać to trzeba z czegoś brać, a obawiam się ze źródełko pomału wysycha i za kilka lat będzie widać dno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

 

 

Ostatnio dodane

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.