Round 1 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | 5 : 1 | Walter Opaka | |||||||
15 Sie 13:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 4 : 3 | LKS Mołodycz | |||||||
20 Sie 14:00 | |||||||||
LKS Korzenica | 3 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
20 Sie 14:00 | |||||||||
Leśnik Płazów | 4 : 1 | Start II Lisie Jamy | |||||||
20 Sie 16:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 2 : 8 | Tanew Wola Wielka | |||||||
20 Sie 17:00 | |||||||||
Round 2 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 5 : 0 | Legia Oleszyce | |||||||
27 Sie 14:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 0 : 1 | Victoria Stary Dzików | |||||||
27 Sie 14:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | 1 : 0 | Tanew Wola Wielka | |||||||
27 Sie 14:00 | |||||||||
Walter Opaka | 2 : 2 | Leśnik Płazów | |||||||
27 Sie 14:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | 0 : 3 | LKS Korzenica | |||||||
27 Sie 14:00 | |||||||||
Round 3 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | 5 : 0 | LKS Mołodycz | |||||||
3 Wrz 13:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 1 : 4 | Błękitni Zalesie | |||||||
3 Wrz 13:00 | |||||||||
LKS Korzenica | 4 : 0 | Walter Opaka | |||||||
3 Wrz 13:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 0 : 1 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
3 Wrz 13:30 | |||||||||
Leśnik Płazów | 4 : 2 | Piast Antoniki | |||||||
3 Wrz 17:00 | |||||||||
Round 4 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | 8 : 1 | Leśnik Płazów | |||||||
10 Wrz 13:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 0 : 2 | LKS Korzenica | |||||||
10 Wrz 13:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 3 : 4 | Tanew Wola Wielka | |||||||
10 Wrz 13:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | 3 : 2 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
10 Wrz 13:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | 14 : 1 | Legia Oleszyce | |||||||
10 Wrz 15:00 | |||||||||
Round 5 | |||||||||
Leśnik Płazów | 1 : 2 | LKS Mołodycz | |||||||
17 Wrz 13:00 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 5 : 2 | Błękitni Zalesie | |||||||
17 Wrz 13:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 1 : 3 | Walter Opaka | |||||||
17 Wrz 13:00 | |||||||||
LKS Korzenica | 1 : 2 | Victoria Stary Dzików | |||||||
17 Wrz 13:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 5 : 3 | Start II Lisie Jamy | |||||||
17 Wrz 13:30 | |||||||||
Round 6 | |||||||||
Leśnik Płazów | 5 : 0 | LKS Korzenica | |||||||
24 Wrz 13:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 7 : 0 | Legia Oleszyce | |||||||
24 Wrz 13:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | 3 : 4 | Błękitni Zalesie | |||||||
24 Wrz 13:00 | |||||||||
Walter Opaka | 2 : 1 | Tanew Wola Wielka | |||||||
24 Wrz 13:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | 4 : 2 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
24 Wrz 15:00 | |||||||||
Round 7 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 5 : 1 | Walter Opaka | |||||||
1 Paź 12:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 4 : 4 | Start II Lisie Jamy | |||||||
1 Paź 12:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 0 : 2 | Piast Antoniki | |||||||
1 Paź 12:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 0 : 9 | Victoria Stary Dzików | |||||||
1 Paź 12:00 | |||||||||
LKS Korzenica | 1 : 5 | LKS Mołodycz | |||||||
1 Paź 12:00 | |||||||||
Round 8 | |||||||||
Leśnik Płazów | 4 : 1 | Legia Oleszyce | |||||||
15 Sie 12:00 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | 4 : 1 | Tanew Wola Wielka | |||||||
8 Paź 12:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 5 : 2 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
8 Paź 12:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | 2 : 1 | Start II Lisie Jamy | |||||||
8 Paź 12:00 | |||||||||
Walter Opaka | 3 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
8 Paź 12:00 | |||||||||
Round 9 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 2 : 2 | Victoria Stary Dzików | |||||||
15 Paź 12:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 0 : 7 | Piast Antoniki | |||||||
15 Paź 12:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 0 : 6 | LKS Korzenica | |||||||
15 Paź 12:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | 2 : 3 | Leśnik Płazów | |||||||
15 Paź 12:30 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | 4 : 2 | Walter Opaka | |||||||
15 Paź 15:00 | |||||||||
Round 10 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | 5 : 0 | Błękitni Zalesie | |||||||
22 Paź 12:00 | |||||||||
Leśnik Płazów | 0 : 1 | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
22 Paź 12:00 | |||||||||
Piast Antoniki | 4 : 3 | Start II Lisie Jamy | |||||||
22 Paź 12:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | 9 : 0 | Walter Opaka | |||||||
22 Paź 12:00 | |||||||||
LKS Korzenica | 4 : 0 | Tanew Wola Wielka | |||||||
22 Paź 12:00 | |||||||||
Round 11 | |||||||||
Błękitni Zalesie | 3 : 4 | Leśnik Płazów | |||||||
29 Paź 11:00 | |||||||||
Walter Opaka | 0 : 6 | Piast Antoniki | |||||||
29 Paź 11:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | 2 : 9 | LKS Mołodycz | |||||||
29 Paź 11:00 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | 3 : 0 | LKS Korzenica | |||||||
29 Paź 14:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | 1 : 5 | Victoria Stary Dzików | |||||||
29 Paź 15:00 | |||||||||
Round 12 | |||||||||
Błękitni Zalesie | - : - | LKS Korzenica | |||||||
7 Kwi 13:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | - : - | Piast Antoniki | |||||||
7 Kwi 13:00 | |||||||||
Walter Opaka | - : - | Victoria Stary Dzików | |||||||
7 Kwi 13:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | - : - | Legia Oleszyce | |||||||
7 Kwi 13:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | - : - | Leśnik Płazów | |||||||
7 Kwi 13:00 | |||||||||
Round 13 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | - : - | Piast Antoniki | |||||||
14 Kwi 13:00 | |||||||||
Leśnik Płazów | - : - | Walter Opaka | |||||||
14 Kwi 13:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | - : - | LKS Mołodycz | |||||||
14 Kwi 13:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | - : - | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
14 Kwi 13:00 | |||||||||
LKS Korzenica | - : - | Start II Lisie Jamy | |||||||
14 Kwi 13:00 | |||||||||
Round 14 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | - : - | Tanew Wola Wielka | |||||||
21 Kwi 13:00 | |||||||||
Piast Antoniki | - : - | Leśnik Płazów | |||||||
21 Kwi 13:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | - : - | Legia Oleszyce | |||||||
21 Kwi 13:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | - : - | Victoria Stary Dzików | |||||||
21 Kwi 13:00 | |||||||||
Walter Opaka | - : - | LKS Korzenica | |||||||
21 Kwi 13:00 | |||||||||
Round 15 | |||||||||
Leśnik Płazów | - : - | Victoria Stary Dzików | |||||||
28 Kwi 13:00 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | - : - | LKS Mołodycz | |||||||
28 Kwi 13:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | - : - | Błękitni Zalesie | |||||||
28 Kwi 13:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | - : - | Start II Lisie Jamy | |||||||
28 Kwi 13:00 | |||||||||
LKS Korzenica | - : - | Piast Antoniki | |||||||
28 Kwi 13:00 | |||||||||
Round 16 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | - : - | LKS Korzenica | |||||||
5 Maj 14:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | - : - | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
5 Maj 14:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | - : - | Leśnik Płazów | |||||||
5 Maj 14:00 | |||||||||
Walter Opaka | - : - | Legia Oleszyce | |||||||
5 Maj 14:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | - : - | Tanew Wola Wielka | |||||||
5 Maj 14:00 | |||||||||
Round 17 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | - : - | Start II Lisie Jamy | |||||||
12 Maj 14:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | - : - | LKS Mołodycz | |||||||
12 Maj 14:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | - : - | Walter Opaka | |||||||
12 Maj 14:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | - : - | Piast Antoniki | |||||||
12 Maj 14:00 | |||||||||
LKS Korzenica | - : - | Leśnik Płazów | |||||||
12 Maj 14:00 | |||||||||
Round 18 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | - : - | Legia Oleszyce | |||||||
19 Maj 14:00 | |||||||||
Piast Antoniki | - : - | Tanew Wola Wielka | |||||||
19 Maj 14:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | - : - | LKS Korzenica | |||||||
19 Maj 14:00 | |||||||||
Walter Opaka | - : - | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
19 Maj 14:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | - : - | Błękitni Zalesie | |||||||
19 Maj 14:00 | |||||||||
Round 19 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | - : - | Piast Antoniki | |||||||
26 Maj 14:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | - : - | Walter Opaka | |||||||
26 Maj 14:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | - : - | Victoria Stary Dzików | |||||||
26 Maj 14:00 | |||||||||
Legia Oleszyce | - : - | Leśnik Płazów | |||||||
26 Maj 14:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | - : - | LKS Mołodycz | |||||||
26 Maj 14:00 | |||||||||
Round 20 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | - : - | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
2 Cze 14:00 | |||||||||
Leśnik Płazów | - : - | Tanew Wola Wielka | |||||||
2 Cze 14:00 | |||||||||
Piast Antoniki | - : - | Błękitni Zalesie | |||||||
2 Cze 14:00 | |||||||||
Walter Opaka | - : - | Start II Lisie Jamy | |||||||
2 Cze 14:00 | |||||||||
LKS Korzenica | - : - | Legia Oleszyce | |||||||
2 Cze 14:00 | |||||||||
Round 21 | |||||||||
Roz. Ruda Różaniecka | - : - | Leśnik Płazów | |||||||
9 Cze 14:00 | |||||||||
Błękitni Zalesie | - : - | Victoria Stary Dzików | |||||||
9 Cze 14:00 | |||||||||
Walter Opaka | - : - | LKS Mołodycz | |||||||
9 Cze 14:00 | |||||||||
Tanew Wola Wielka | - : - | LKS Korzenica | |||||||
9 Cze 14:00 | |||||||||
Start II Lisie Jamy | - : - | Piast Antoniki | |||||||
9 Cze 14:00 | |||||||||
Round 22 | |||||||||
Victoria Stary Dzików | - : - | Start II Lisie Jamy | |||||||
16 Cze 14:00 | |||||||||
Leśnik Płazów | - : - | Błękitni Zalesie | |||||||
16 Cze 14:00 | |||||||||
Piast Antoniki | - : - | Walter Opaka | |||||||
16 Cze 14:00 | |||||||||
LKS Mołodycz | - : - | Legia Oleszyce | |||||||
16 Cze 14:00 | |||||||||
LKS Korzenica | - : - | Roz. Ruda Różaniecka | |||||||
16 Cze 14:00 |