Round 1 | |||||||||
Zdrój Horyniec | 10 : 0 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
12 Sie 17:30 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 2 : 0 | Juwenia Cieszanów | |||||||
13 Sie 17:00 | Oleszyce | ||||||||
Zryw Młodów | 0 : 1 | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
13 Sie 17:00 | Młodów | ||||||||
Błękitni Futory | 0 : 5 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
13 Sie 17:00 | Futory | ||||||||
Unia Łukawiec | 1 : 5 | Roztocze Narol | |||||||
13 Sie 17:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | 2 : 2 | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
13 Sie 17:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 8 : 2 | Graniczni Krowica | |||||||
13 Sie 17:00 | |||||||||
Round 2 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | 0 : 3 | Czerwoni Cewków | |||||||
15 Sie 17:00 | Cieszanów | ||||||||
Błękitni Futory | 3 : 2 | Huragan Basznia Dolna | |||||||
15 Sie 17:00 | Futory | ||||||||
Zdrój Horyniec | 3 : 1 | Zryw Młodów | |||||||
15 Sie 17:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | 0 : 5 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
15 Sie 17:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | 0 : 3 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
15 Sie 17:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | 5 : 0 | Unia Łukawiec | |||||||
15 Sie 17:00 | |||||||||
Roztocze Narol | 3 : 2 | Czarni Oleszyce | |||||||
15 Sie 17:00 | |||||||||
Round 3 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 1 : 0 | Graniczni Krowica | |||||||
20 Sie 17:00 | Oleszyce | ||||||||
Zdrój Horyniec | 4 : 1 | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
20 Sie 17:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | 0 : 0 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
20 Sie 17:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | 1 : 0 | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
20 Sie 17:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | 1 : 0 | Roztocze Narol | |||||||
20 Sie 17:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 6 : 2 | Juwenia Cieszanów | |||||||
20 Sie 17:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 0 : 1 | Zryw Młodów | |||||||
20 Sie 17:30 | |||||||||
Round 4 | |||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | 6 : 0 | Błękitni Futory | |||||||
26 Sie 17:00 | |||||||||
Zdrój Horyniec | 9 : 0 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
27 Sie 11:00 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | 1 : 1 | Huragan Basznia Dolna | |||||||
27 Sie 17:00 | Cieszanów | ||||||||
Zryw Młodów | 3 : 0 | Unia Łukawiec | |||||||
27 Sie 17:00 | Młodów | ||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | 4 : 1 | Czarni Oleszyce | |||||||
27 Sie 17:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | 3 : 4 | Czerwoni Cewków | |||||||
27 Sie 17:00 | |||||||||
Roztocze Narol | 1 : 1 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
27 Sie 17:00 | |||||||||
Round 5 | |||||||||
Czerwoni Cewków | 4 : 3 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
3 Wrz 11:00 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 1 : 2 | Zryw Młodów | |||||||
3 Wrz 16:00 | Oleszyce | ||||||||
Błękitni Futory | 4 : 4 | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
3 Wrz 16:00 | Futory | ||||||||
Zdrój Horyniec | 7 : 0 | Unia Łukawiec | |||||||
3 Wrz 16:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | 2 : 0 | Roztocze Narol | |||||||
3 Wrz 16:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 2 : 0 | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
3 Wrz 16:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 5 : 1 | Graniczni Krowica | |||||||
3 Wrz 16:00 | |||||||||
Round 6 | |||||||||
Graniczni Krowica | 2 : 1 | Huragan Basznia Dolna | |||||||
9 Wrz 15:00 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | 2 : 1 | Błękitni Futory | |||||||
10 Wrz 16:00 | Cieszanów | ||||||||
Zryw Młodów | 2 : 2 | Czerwoni Cewków | |||||||
10 Wrz 16:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | 6 : 1 | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
10 Wrz 16:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | 1 : 7 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
10 Wrz 16:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 5 : 1 | Unia Łukawiec | |||||||
10 Wrz 16:00 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 0 : 6 | Zdrój Horyniec | |||||||
13 Wrz 17:30 | Oleszyce | ||||||||
Round 7 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 1 : 8 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
17 Wrz 16:00 | Oleszyce | ||||||||
Błękitni Futory | 3 : 2 | Roztocze Narol | |||||||
17 Wrz 16:00 | Futory | ||||||||
Unia Łukawiec | 3 : 4 | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
17 Wrz 16:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | 5 : 2 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
17 Wrz 16:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | 2 : 1 | Juwenia Cieszanów | |||||||
17 Wrz 16:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | 0 : 2 | Zdrój Horyniec | |||||||
17 Wrz 16:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 11 : 0 | Zryw Młodów | |||||||
17 Wrz 16:00 | |||||||||
Round 8 | |||||||||
Roztocze Narol | 3 : 1 | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
24 Wrz 13:00 | |||||||||
Zryw Młodów | 4 : 3 | Huragan Basznia Dolna | |||||||
24 Wrz 16:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | 6 : 0 | Juwenia Cieszanów | |||||||
24 Wrz 16:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | 1 : 3 | Czarni Oleszyce | |||||||
24 Wrz 16:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | 1 : 3 | Błękitni Futory | |||||||
24 Wrz 16:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 5 : 0 | Czerwoni Cewków | |||||||
24 Wrz 16:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 4 : 0 | Zdrój Horyniec | |||||||
24 Wrz 16:00 | |||||||||
Round 9 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | 2 : 4 | Zdrój Horyniec | |||||||
30 Wrz 10:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | 5 : 0 | Unia Łukawiec | |||||||
30 Wrz 15:30 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | 0 : 3 | Roztocze Narol | |||||||
1 Paź 15:00 | Cieszanów | ||||||||
Czarni Oleszyce | 1 : 2 | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
1 Paź 15:00 | Oleszyce | ||||||||
Błękitni Futory | 1 : 3 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
1 Paź 15:00 | Futory | ||||||||
Zalew Stary Lubliniec | 2 : 1 | Graniczni Krowica | |||||||
1 Paź 15:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 1 : 2 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
1 Paź 15:00 | |||||||||
Round 10 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | 4 : 2 | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
7 Paź 15:00 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 0 : 3 walkover | Czerwoni Cewków | |||||||
8 Paź 15:00 | Oleszyce | ||||||||
Zryw Młodów | 3 : 0 walkover | Błękitni Futory | |||||||
8 Paź 15:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | 4 : 1 | Roztocze Narol | |||||||
8 Paź 15:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | 0 : 7 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
8 Paź 15:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | 4 : 0 | Juwenia Cieszanów | |||||||
8 Paź 15:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 2 : 2 | Huragan Basznia Dolna | |||||||
8 Paź 15:00 | |||||||||
Round 11 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | 1 : 2 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
15 Paź 15:00 | Cieszanów | ||||||||
Błękitni Futory | 0 : 6 | Zdrój Horyniec | |||||||
15 Paź 15:00 | Futory | ||||||||
Huragan Basznia Dolna | 10 : 1 | Unia Łukawiec | |||||||
15 Paź 15:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | 1 : 1 | Zryw Młodów | |||||||
15 Paź 15:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | 1 : 4 | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
15 Paź 15:00 | |||||||||
Roztocze Narol | 3 : 2 | Graniczni Krowica | |||||||
15 Paź 15:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 11 : 1 | Czarni Oleszyce | |||||||
15 Paź 15:00 | |||||||||
Round 12 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 1 : 7 | Huragan Basznia Dolna | |||||||
22 Paź 15:00 | Oleszyce | ||||||||
Zryw Młodów | 5 : 1 | Juwenia Cieszanów | |||||||
22 Paź 15:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | 2 : 1 | Graniczni Krowica | |||||||
22 Paź 15:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | 3 : 2 | Roztocze Narol | |||||||
22 Paź 15:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | 1 : 3 | Zdrój Horyniec | |||||||
22 Paź 15:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | 1 : 7 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
22 Paź 15:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 4 : 5 | Błękitni Futory | |||||||
22 Paź 15:00 | |||||||||
Round 13 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | 0 : 7 | Zdrój Horyniec | |||||||
29 Paź 14:00 | Cieszanów | ||||||||
Błękitni Futory | 7 : 0 | Unia Łukawiec | |||||||
29 Paź 14:00 | Futory | ||||||||
Huragan Basznia Dolna | 5 : 0 | Czerwoni Cewków | |||||||
29 Paź 14:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | 0 : 5 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
29 Paź 14:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | 2 : 1 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
29 Paź 14:00 | |||||||||
Roztocze Narol | 1 : 2 | Zryw Młodów | |||||||
29 Paź 14:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 7 : 2 | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
19 Lis 14:00 | |||||||||
Round 14 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 1 : 4 | Błękitni Futory | |||||||
5 Lis 14:00 | Oleszyce | ||||||||
Zryw Młodów | 6 : 1 | Graniczni Krowica | |||||||
5 Lis 14:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | 3 : 1 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
5 Lis 14:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | 2 : 3 | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
5 Lis 14:00 | |||||||||
Roztocze Narol | 0 : 8 | Zdrój Horyniec | |||||||
5 Lis 14:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 6 : 0 | Juwenia Cieszanów | |||||||
5 Lis 14:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 1 : 1 | Huragan Basznia Dolna | |||||||
5 Lis 14:00 | |||||||||
Round 15 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | 0 : 1 | Unia Łukawiec | |||||||
11 Lis 11:00 | Cieszanów | ||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | 4 : 3 | Zryw Młodów | |||||||
11 Lis 11:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | 3 : 2 | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
11 Lis 11:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | 2 : 2 | Czarni Oleszyce | |||||||
11 Lis 11:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | 0 : 7 | Zdrój Horyniec | |||||||
11 Lis 11:00 | |||||||||
Błękitni Futory | 3 : 0 | Czerwoni Cewków | |||||||
11 Lis 13:00 | Futory | ||||||||
Roztocze Narol | 0 : 2 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
11 Lis 13:00 | |||||||||
Round 16 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 9 : 0 | Błękitni Futory | |||||||
17 Mar 12:00 | |||||||||
Roztocze Narol | 10 : 0 | Unia Łukawiec | |||||||
17 Mar 13:00 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | 4 : 0 | Czarni Oleszyce | |||||||
17 Mar 15:00 | Cieszanów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | 1 : 3 | Zryw Młodów | |||||||
17 Mar 15:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | 1 : 6 | Zdrój Horyniec | |||||||
17 Mar 15:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | 3 : 3 | Czerwoni Cewków | |||||||
17 Mar 15:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | 2 : 2 | LKS Miękisz Nowy | |||||||
17 Mar 15:00 | |||||||||
Round 17 | |||||||||
Czarni Oleszyce | 1 : 4 | Roztocze Narol | |||||||
23 Mar 14:00 | Oleszyce | ||||||||
Zryw Młodów | 0 : 2 | Zdrój Horyniec | |||||||
24 Mar 15:00 | Młodów | ||||||||
Unia Łukawiec | 0 : 5 | Graniczni Krowica | |||||||
24 Mar 15:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | 2 : 1 | Błękitni Futory | |||||||
24 Mar 15:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | 1 : 0 | Juwenia Cieszanów | |||||||
24 Mar 15:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | 1 : 2 | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
24 Mar 15:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 7 : 1 | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
24 Mar 15:00 | |||||||||
Round 18 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | - : - | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
30 Mar 12:00 | Cieszanów | ||||||||
Zryw Młodów | - : - | LKS Miękisz Nowy | |||||||
30 Mar 12:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | - : - | Zdrój Horyniec | |||||||
30 Mar 12:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | - : - | Unia Łukawiec | |||||||
30 Mar 12:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | - : - | Huragan Basznia Dolna | |||||||
30 Mar 12:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | - : - | Czarni Oleszyce | |||||||
30 Mar 12:00 | |||||||||
Roztocze Narol | - : - | Czerwoni Cewków | |||||||
30 Mar 13:00 | |||||||||
Round 19 | |||||||||
Czarni Oleszyce | - : - | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
7 Kwi 16:00 | Oleszyce | ||||||||
Błękitni Futory | - : - | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
7 Kwi 16:00 | Futory | ||||||||
Unia Łukawiec | - : - | Zryw Młodów | |||||||
7 Kwi 16:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | - : - | Juwenia Cieszanów | |||||||
7 Kwi 16:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | - : - | Graniczni Krowica | |||||||
7 Kwi 16:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | - : - | Zdrój Horyniec | |||||||
7 Kwi 16:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | - : - | Roztocze Narol | |||||||
7 Kwi 16:00 | |||||||||
Round 20 | |||||||||
Zryw Młodów | - : - | Czarni Oleszyce | |||||||
14 Kwi 16:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | - : - | LKS Miękisz Nowy | |||||||
14 Kwi 16:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | - : - | Zdrój Horyniec | |||||||
14 Kwi 16:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | - : - | Czerwoni Cewków | |||||||
14 Kwi 16:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | - : - | Błękitni Futory | |||||||
14 Kwi 16:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | - : - | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
14 Kwi 16:00 | |||||||||
Roztocze Narol | - : - | Huragan Basznia Dolna | |||||||
14 Kwi 16:00 | |||||||||
Round 21 | |||||||||
Błękitni Futory | - : - | Juwenia Cieszanów | |||||||
21 Kwi 16:00 | Futory | ||||||||
Zdrój Horyniec | - : - | Czarni Oleszyce | |||||||
21 Kwi 16:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | - : - | LKS Miękisz Nowy | |||||||
21 Kwi 16:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | - : - | Graniczni Krowica | |||||||
21 Kwi 16:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | - : - | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
21 Kwi 16:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | - : - | Zryw Młodów | |||||||
21 Kwi 16:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | - : - | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
21 Kwi 16:00 | |||||||||
Round 22 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | - : - | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
28 Kwi 16:00 | Cieszanów | ||||||||
Zryw Młodów | - : - | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
28 Kwi 16:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | - : - | Unia Łukawiec | |||||||
28 Kwi 16:00 | |||||||||
Zdrój Horyniec | - : - | Czerwoni Cewków | |||||||
28 Kwi 16:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | - : - | Huragan Basznia Dolna | |||||||
28 Kwi 16:00 | |||||||||
Roztocze Narol | - : - | Błękitni Futory | |||||||
28 Kwi 16:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | - : - | Czarni Oleszyce | |||||||
28 Kwi 16:00 | |||||||||
Round 23 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | - : - | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
1 Maj 14:00 | Cieszanów | ||||||||
Czarni Oleszyce | - : - | Unia Łukawiec | |||||||
1 Maj 14:00 | Oleszyce | ||||||||
Błękitni Futory | - : - | Graniczni Krowica | |||||||
1 Maj 14:00 | Futory | ||||||||
Zdrój Horyniec | - : - | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
1 Maj 14:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | - : - | Zryw Młodów | |||||||
1 Maj 14:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | - : - | Roztocze Narol | |||||||
1 Maj 14:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | - : - | LKS Miękisz Nowy | |||||||
1 Maj 14:00 | |||||||||
Round 24 | |||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | - : - | Czarni Oleszyce | |||||||
5 Maj 17:00 | |||||||||
Zdrój Horyniec | - : - | Huragan Basznia Dolna | |||||||
5 Maj 17:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | - : - | Czerwoni Cewków | |||||||
5 Maj 17:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | - : - | Błękitni Futory | |||||||
5 Maj 17:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | - : - | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
5 Maj 17:00 | |||||||||
Roztocze Narol | - : - | Juwenia Cieszanów | |||||||
5 Maj 17:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | - : - | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
5 Maj 17:00 | |||||||||
Round 25 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | - : - | Graniczni Krowica | |||||||
12 Maj 17:00 | Cieszanów | ||||||||
Błękitni Futory | - : - | Zryw Młodów | |||||||
12 Maj 17:00 | Futory | ||||||||
Huragan Basznia Dolna | - : - | LKS Miękisz Nowy | |||||||
12 Maj 17:00 | |||||||||
Zalew Stary Lubliniec | - : - | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
12 Maj 17:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | - : - | Czarni Oleszyce | |||||||
12 Maj 17:00 | |||||||||
Roztocze Narol | - : - | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
12 Maj 17:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | - : - | Unia Łukawiec | |||||||
12 Maj 17:00 | |||||||||
Round 26 | |||||||||
Czarni Oleszyce | - : - | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
19 Maj 17:00 | Oleszyce | ||||||||
Zryw Młodów | - : - | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
19 Maj 17:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | - : - | Czerwoni Cewków | |||||||
19 Maj 17:00 | |||||||||
Zdrój Horyniec | - : - | Błękitni Futory | |||||||
19 Maj 17:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | - : - | Huragan Basznia Dolna | |||||||
19 Maj 17:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | - : - | Juwenia Cieszanów | |||||||
19 Maj 17:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | - : - | Roztocze Narol | |||||||
19 Maj 17:00 | |||||||||
Round 27 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | - : - | Zryw Młodów | |||||||
26 Maj 17:00 | Cieszanów | ||||||||
Błękitni Futory | - : - | LKS Miękisz Nowy | |||||||
26 Maj 17:00 | Futory | ||||||||
Zdrój Horyniec | - : - | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
26 Maj 17:00 | |||||||||
Huragan Basznia Dolna | - : - | Czarni Oleszyce | |||||||
26 Maj 17:00 | |||||||||
Graniczni Krowica | - : - | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
26 Maj 17:00 | |||||||||
Roztocze Narol | - : - | Rolnik Wólka Krowicka | |||||||
26 Maj 17:00 | |||||||||
Pogoń-Sokół II Lubaczów | - : - | Czerwoni Cewków | |||||||
26 Maj 17:00 | |||||||||
Round 28 | |||||||||
Zryw Młodów | - : - | Roztocze Narol | |||||||
2 Cze 17:00 | Młodów | ||||||||
Gwiazda Wielkie Oczy | - : - | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |||||||
2 Cze 17:00 | |||||||||
Zdrój Horyniec | - : - | Juwenia Cieszanów | |||||||
2 Cze 17:00 | |||||||||
Unia Łukawiec | - : - | Błękitni Futory | |||||||
2 Cze 17:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | - : - | Graniczni Krowica | |||||||
2 Cze 17:00 | |||||||||
Czerwoni Cewków | - : - | Huragan Basznia Dolna | |||||||
2 Cze 17:00 | |||||||||
LKS Miękisz Nowy | - : - | Zalew Stary Lubliniec | |||||||
2 Cze 17:00 | |||||||||
Round 29 | |||||||||
Juwenia Cieszanów | - : - | LKS Miękisz Nowy | |||||||
9 Cze 17:00 | Cieszanów | ||||||||
Błękitni Futory | - : - | Czarni Oleszyce | |||||||
9 Cze 17:00 | Futory | ||||||||
Zdrój Horyniec | - : - | Roztocze Narol | |||||||
9 Cze 17:00 | |||||||||
Rolnik Wólka Krowicka | - : - | Gwiazda Wielkie Oczy | |||||||
9 Cze 17:00 |
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- Następny artykuł
- koniec