Jutro Dzień Dziecka i wiele imprez w powiecie lubaczowskim

1 czerwca świętują głównie dzieci, ale w ten dzień nie zabraknie atrakcji także dla starszych. W niedzielę w powiecie lubaczowskim odbędzie się wiele imprez związanych z tym dniem. Będą gry, zabawy, dyskoteki, a nawet mecze towarzyskie. Przygotowaliśmy krótką rozpiskę festynów, na które jutro będziemy mogli się wybrać.

Zaczniemy od imprezy nad którą redakcja ZLUBACZOWA.PL objęła patronat medialny. Mowa tutaj o Dniu Dziecka w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Jak informują organizatorzy w ten dzień w Baszni nie zabraknie atrakcji dla dzieciaków i starszych. Dla obchodzących swoje święto w Kresowej Osadzie zaplanowano gry, konkursy i zabawy, warsztaty rzemieślnicze, kule wodne, zjeżdżalnie, mini-zoo czy czekoladową fontannę! Dzieciaki - zawiedzeni na pewno nie będziecie! Początek o godzinie 14:00.

Równie ciekawie zapowiada się impreza w Oleszycach - festyn ma się rozpocząć o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim. W programie między innymi: występy taneczne dzieci z Oleszyc, dmuchane zjeżdżalnie czy zabawy integracyjne. Dodatkowymi atrakcjami ma być gorąca kiełbaska, popcorn oraz wata cukrowa. Brzmi smacznie!

Szybkim krokiem przemieszczamy się do Gminy Wielkie Oczy, a dokładniej do Żmijowisk. Tutaj odbędzie się Festyn Strażacki. W Żmijowskich będą świętować nie tylko dzieci, ale także strażacy - ochotnicy. O 15:30 ma być odprawiona msza polowa, a później zasłużeni strażacy za swoje dzielne pomaganie innym zostaną odznaczeni.
Następnie zaplanowano występy zespołów oraz kabaretu. Wieczorem zabawa plenerowa.

538590916df931.99104437.jpeghoryniec.jpgplakatostateczny.jpgthumb_53858abc24b9b3.39854030.jpegthumb_53858aee9eab84.42394921.jpegthumb_5385908421a7e2.48400289.jpeg

Byliśmy w Żmijowiskach to teraz jedziemy do Starego Dzikowa. To obowiązkowy przystanek dla fanów piłki nożnej. Tuż po godzinie 15:00 rozpocznie się niezwykle ciekawy mecz towarzyski trampkarzy: Victoria Stary Dzików kontra Czerwoni Cewków. Po chwili ze sportem organizatorzy zapraszają na konkursy, gry i zabawy, pokaz mody dziecięcej oraz na dyskotekę dla dzieci przy zespole Maxic! Dzieciaki, nie zaszalejcie za bardzo!

Trochę już zmęczeni imprezami lecimy do Horyńca-Zdroju, a tam... piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Początek o godzinie 15:00 na placu remizy strażackiej.

Jeszcze opcja dla tych co dbają o historię naszego kraju,. W Rudzie Różanieckiej w "Dębowym Dworze" odbędzie się wydarzenie pod tytułem "III Biesiada Piosenki Partyzanckiej". Jak zapowiadają organizatorzy biesiada ma się rozpocząć o godzinie 13:00. Wydarzenie to poświęcone jest poległym na największej bitwie partyzanckiej II Wojny Światowej na terenie Puszczy Solskiej pod Osuchami w dniach 25-26 czerwca 1944.

Uff i tak dobrnęliśmy do końca. Niestety mamy dla Was złe wieści. Jutro pogoda może spłatać nam niezłego figla. Jak zapowiadają synoptycy w niedzielę cały dzień ma padać deszcz, a termometr maksymalnie ma jutro pokazać 14 stopni. No cóż... Miejmy tylko nadzieję, że uda zorganizować się te festyny. Obowiązkowo - jutro musimy dzień spędzić z parasolami.


Redakcja ZLUBACZOWA.PL dzieciakom życzy słonecznego uśmiechu!

{flike}

 

 


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: