Wkrótce Rowerowy Rajd Lubacza „Cztery Strony Świata”

24 maja na Rynku w Lubaczowie rozpocznie się pierwszy Rowerowy Rajd Lubacza „Cztery Strony Świata”. Jego uczestnicy o godzinie 09:30 wyruszą w trasę w kierunku zachodnim.

Rajd obejmuje 30 km. Kolarze pokonają trasę Lubaczów – Oleszyce – Sucha Wola – Szczutków – Dąbrowa – Lubaczów. W trakcie wycieczki przewidzianych jest wiele atrakcji. Rowerowy Rajd Lubacza ma przede wszystkim na celu propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzację turystyki rowerowej, aktywnego wypoczynku, promocję bezpiecznej jazdy oraz ukazanie piękna Lubaczowa i jego okolic.

Osoby, które chcą wziąć udział w pierwszym rajdzie proszone są o dokonanie zapisu w Centrum Informacji Turystycznej i Gospodarczej w Lubaczowie (ul. Rynek 2/3) lub pod numerem telefonu 16 632 90 47 oraz uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 5 zł. Rejestracji dokonać można także w dniu wyjazdu.

Kolejne rajdy przebiegać będą w innych kierunkach – na wschód, północ i południe. Drugi wyruszy w połowie lipca, trzeci w sierpniu, a ostatni – we wrześniu.

Organizatorami Rowerowego Rajdu Lubacza „Cztery Strony Świata” są Centrum Informacji Turystycznej i Gospodarczej w Lubaczowie, Stowarzyszenie Turystyczno-Kulturalne „Rogatka” w Lubaczowie oraz Urząd Miejski w Lubaczowie.

Ze względów na złe warunki pogodowe wyjazd może zostać przełożony.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników rowerów!

Źródło: lubaczow.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: