ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Policjanci odnaleźli zaginionego 15-latka

Po całonocnych poszukiwaniach lubaczowscy policjanci odnaleźli 15-latka z Nowej Grobli. Chłopak został odnaleziony w sąsiedniej miejscowości oddalonej od miejsca zaginięcia około 10 kilometrów. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Wczoraj, po godzinie 22 dyżurny lubaczowskiej komendy Policji został poinformowany przez pracowników Domu Dziecka w Nowej Grobli o zaginięciu jednego z wychowanków. Z relacji opiekuna wynikało, że 15-latek oddalił się z ośrodka boso, a ubrany był jedynie w krótkie spodenki i koszulkę.

Do poszukiwań skierowani zostali policjanci, funkcjonariusze Straży Granicznej oraz Straży Pożarnej. Ponad 40 funkcjonariuszy z pomocą psa służbowego i kamer termowizyjnych przeszukiwało kompleks leśny otaczający placówkę.
Po kilku godzinach poszukiwań, policjanci zwiększyli rejon poszukiwań nieletniego i obejmował on już swym zasięgiem sąsiednie miejscowości. Zwiększenie obszaru poszukiwań okazało się skuteczne. Po godzinie 5 policjanci odnaleźli 15-latka, który przebywał na terenie miejscowości oddalonej od miejsca zaginięcia o około 10 kilometrów. Chłopak po badaniach został przekazany pod opiekę pracowników Domu Dziecka.

Źródło: KPP Lubaczów

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.