Tomasz Poręba w Lubaczowie: Rząd Tuska jest nieudolny - zobacz zdjęcia

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba wraz z Profesorem Janem Szyszko spotkali się z mieszkańcami powiatu w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Głównym tematem rozmowy była przyszłość naszego kraju, ale nie zabrakło słów krytyki pod adresem Donalda Tuska i jego rządu.

Do Lubaczowa działacze PiSu przyjechali o godzinie 10:30. Tematem numer jeden spotkania była dyskusja na temat "Obrony Polskiej Ziemi i Polskich Lasów". Specjalistą w dziedzinie zasobów naturalnych i leśnictwa jest Jan Szyszko, który w latach 1997-1999 był ministrem ochrony środowiska. Szyszko między innymi tłumaczył zgromadzonym mieszkańcom, że prywatyzacja lasów państwowych byłaby fatalnym posunięciem.

Ważnym punktem spotkania była też rozmowa na temat aktualnej sytuacji gospodarczej Polski, a w szczególności naszego regionu. Tomasz Poręba, który jest kandydatem do Europarlamentu na drugą kadencje w swoim programie zapowiedział, że będzie kontynuował starania na rzecz strategii makroregionalnej dla regionu Karpat. Były szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości na czas wyborów parlamentarnych zapewnił zgromadzonych gości, że będzie podejmował szerokie działania na rzecz promocji Podkarpacia w Europie. Poręba przestrzegał także, że dalsza polityka Donalda Tuska i jego rządu doprowadzi do katastrofy gospodarczej.

"Rząd Tuska jest nieudolny w swoich działaniach" - podkreślał.

DSC_0616.JPGDSC_0618.JPGDSC_0620.JPGDSC_0622.JPGDSC_0624.JPGDSC_0626.JPGDSC_0631.JPGDSC_0632.JPGDSC_0636.JPGDSC_0637.JPGDSC_0645.JPG

fot. zlubaczowa.pl

{flike}


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: