Kolejny sukces Mateusza Kubiszyna, zdobył brązowy medal na zawodach w Kobyłce

21-23 lutego w Kobyłce koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Puchar Polski Seniorów w formule kick light (lekki kontakt na planszach). Kolejny sukces odniósł mieszkaniec Lubaczowa Mateusz Kubiszyn zdobywając brązowy medal w kategorii wagowej 89 kg.

Mateusz Kubiszyn Mistrz Polski w full-contact, zawodnik KSW Sokół Jarosłąw stoczył dwa pojedynki w kategorii 89 kg ? senior. Lubaczowianin pierwszy pojedynek wygrał, w drugim zaś musiał uznać wyższość rywala. Mateusz musiał więc pocieszyć się brązowym medalem.

W zawodach tych brał też udział drugi mieszkaniec Lubaczowa Łukasz Flis, który po bardzo twardej walce przegrał swój pierwszy pojedynek i odpadł z turnieju.

Był to pierwszy turniej w sezonie 2014. Już za trzy tygodnie kolejna duża impreza i miejmy nadzieję, kolejne medale. ? mówi Jacek Bronowski, trener KSW Sokół Jaorłsaw

Zawody odbywały się tylko w jednej formule (Kick-light). W Mistrzostwach Polski Juniorów udział wzięło 106 zawodników oraz 30 zawodniczek z 40 klubów. Puchar Polski Seniorów zgromadził 97 zawodników oraz 22 zawodniczki z 43 klubów. Turniej pierwszego kroku Masters Cup to kolejne 60 zawodników i zawodniczek.


Filmy z pojedynków Mateusza:

Cały pojedynek i walka druga -  tutaj (kliknij aby przejść)

 

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: