ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Ministerialne wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie

Dyrektor PUP w Lubaczowie Marek Hadel (trzeci od lewej) z wyróżnieniem fot. bieszczadzki.pl
Dyrektor PUP w Lubaczowie Marek Hadel (trzeci od lewej) z wyróżnieniem fot. bieszczadzki.pl

Dyrektor PUP w Lubaczowie Marek Hadel (trzeci od lewej) z wyróżnieniem fot. bieszczadzki.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie został wyróżniony przez minister Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za uzyskanie w 2019 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych z uwzględnieniem sytuacji na lokalnym rynku pracy w województwie podkarpackim.

29 stycznia w siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyła się konferencja z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia podczas, której Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie został wyróżniony za uzyskanie efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych wobec osób bezrobotnych, podejmowanych w 2019 roku.

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ponownie znalazł się w gronie najlepszych urzędów w Polsce oraz uzyskał najlepsze wyniki w województwie podkarpackim.

Wyróżnienie z rąk Ministra Stanisława Szweda oraz nowej podsekretarz stanu Aliny Nowak odebrał dyrektor PUP w Lubaczowie Marek Hadel.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ghhh
+24 # ghhh 2020-02-06 07:50
Boże patrzysz na to i nie grzmisz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pracownik
+42 # pracownik 2020-02-06 08:53
Urzad pracy daje prace tylko tym ktorzy w nim pracuja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marek
+27 # Marek 2020-02-06 09:23
Chwalą nas. My ich oni nas.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ewa
+31 # Ewa 2020-02-06 09:38
To jakaś kpina.. Działania aktywizacyjne podejmowane wobec osob bezrobotnych. A na czym one polegają ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rotos
-1 # rotos 2020-02-07 11:44
poczytaj na stronie, a się dowiesz. Możesz też podejść do UP i zapytać u źródła. Wtedy chodź raz podniesiesz szanowny zadek sprzed komputera ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
powiatowy
+48 # powiatowy 2020-02-06 09:50
to zasługa naszej młodzieży, która wyjechała w poszukiwaniu pracy przez to zmniejszyła bezrobocie w powiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tereska
+25 # Tereska 2020-02-06 10:03
Masz rację to kpina zwolnić ich i wymienić całą kadrę niech zobaczą jak to jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
katalina
+27 # katalina 2020-02-06 10:31
To chyba jakiś żart,to wyróżnienie im się nie należy bo nic nie robią ,żeby pomóc bezrobotnym znależc pracę na stałe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rotos
-2 # rotos 2020-02-07 11:23
Ty czytasz czasem to co piszesz? UP ma znaleźć prace komuś na stałe ? WTF ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+17 # Ja 2020-02-06 13:01
Żart, kpina młodzież,starsi gdzie kto może jedzie zarobić.Niech władze się przejdą po domach ,gospodarstwach i niech sprawdzą ile ludzi z domu za granicą.To jakąś paranoja za co się nagradzają,sami sobie nawzajem.Boze proszę o opamiętanie dla rządzących
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+11 # Ja 2020-02-06 13:03
Skąd oni biorą takie bzdurne dane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jggjl
+7 # jggjl 2020-02-06 14:26
totalne bzduryja przez 10 lt dostałem tylko 1 propozycje a Hadel to za jezdzenie po miescie chyba a nie siedzenie na miejscu, i wyrejestrowanie ludzi bo ktoś po ludzku spuznił sie jeden dzien bo zapomniał, żenada i wstyd!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tmw
0 # Tmw 2020-02-06 14:59
A ja raz bylem w UP ,rejestrowalem sie i pierwsze pytanie-czy jest Pan zainteresowany praca za granica? no kurde,to po co ja tu przychodze? jakbym chcial za granice to bym tu nie lazl. No czemu to ma sluzyc? wygnaniem stad? wiecie,to jest bardzo przykre. Podczas wojny urzadzano lapanki i sila wywozono Polakow na roboty przymusowe do Niemiec,z mojej familii tez. A dzis sami Polacy tam jada. I kto wie czy jakas kobieta nie podciera tylka jakiemus sqrwysynowi z SS? to bardzo smutne. Ale to wina wszystkich rzadow od 30 lat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aj
+10 # aj 2020-02-06 15:23
Zapytali, odpowiedziałeś, że nie i w czym masz problem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aj
+11 # aj 2020-02-06 15:24
Przez 10 lat nie znalazłeś sobie pracy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tmw
+1 # Tmw 2020-02-06 15:33
Jakie 10 lat? pracowalem w firmie budowlanej,skon czyla mi sie umowa i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kuroniówka
+13 # kuroniówka 2020-02-06 17:44
To było pytanie do # jggjl :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tmw
+6 # Tmw 2020-02-06 18:09
A to przepraszam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tomasz...
+2 # Tomasz... 2020-02-06 15:17
To są chyba jakieś jaja...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-4 # n 2020-02-06 15:41
Gratulacje dla całego urzędu.Krytykow ać urzędników za dobre wyniki i docenienie to tylko tutaj w Lubaczowie.Pozi om chamstwa niespotykany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aga
+3 # Aga 2020-02-06 16:59
Żarty UPpomaga w znalezieniu pracy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tereska
+6 # Tereska 2020-02-06 17:36
Oni mają za zadanie jak najwięcej ludzi udupic i zrobić wszystko żeby się pozbyć i propozycje żeby jechać do pracy za granicą i bezrobocie spada ludzie za co ich promować jak nie zaszkodza to na pewno nie pomogą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
erazn
+2 # erazn 2020-02-07 11:49
Tersko jesteś w wielkim błędzie. Brak elementarnej wiedzy o rynku pracy. Poczytaj trochę zanim coś napiszesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Radny
+18 # Radny 2020-02-06 18:11
Urzędy Pracy należy zlikwidować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mam
+8 # Mam 2020-02-06 18:26
Bo są niepotrzebne skoro takie małe bezrobocie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
werka
-3 # werka 2020-02-07 11:50
Policję również bo nie ma morderstw. Straż Pożarną też, przecież nie ma pożarów u nas..... stuknij się w dzban!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rukki
+3 # rukki 2020-02-07 12:16
Może się Pan przedstawi z imienia i nazwiska Panie Radny ?! Będzie bardzie transparentnie i Pana wyborcy będą wiedzieć za czym są,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kombinator
+7 # Kombinator 2020-02-06 18:57
Dali mi zasiłek są w porządku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jak jest naprawdę
0 # Jak jest naprawdę 2020-02-06 22:59
Bezrobocie to fikcja. Większość z "zarejestrowany ch" to pseudo-bezrobot ni. Maja oni zgłaszać się raz na 2 m-ce podpisać listę - a i tak w praktyce, nikt nie sprawdza tożsamości. Mój sąsiad chodzi i podpisuje się za brata, bo ten ... pracuje w Holandii. Wprowadzić obowiązek zgłaszania się co najmniej 1 raz w tygodniu (w końcu Państwo płaci składkę zdrowotna za taka osobę) i bezrobocia nie będzie w ogóle. Dzisiaj, kto chce - ten pracuje. W samym tylko PUP pracuje prawie 50 osób, podczas gdy w całym starostwie powiatowym ok. 70.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jola
+7 # Jola 2020-02-07 08:02
Cytuję Jak jest naprawdę:
Bezrobocie to fikcja. Większość z "zarejestrowanych" to pseudo-bezrobotni. Maja oni zgłaszać się raz na 2 m-ce podpisać listę - a i tak w praktyce, nikt nie sprawdza tożsamości. Mój sąsiad chodzi i podpisuje się za brata, bo ten ... pracuje w Holandii. Wprowadzić obowiązek zgłaszania się co najmniej 1 raz w tygodniu (w końcu Państwo płaci składkę zdrowotna za taka osobę) i bezrobocia nie będzie w ogóle. Dzisiaj, kto chce - ten pracuje. W samym tylko PUP pracuje prawie 50 osób, podczas gdy w całym starostwie powiatowym ok. 70.

A wiesz że jak ktoś nie o popełnianiu przestępstwa a o tym nie informuje odpowiednich organów także podlega odpowiedzialnoś ci? Taki sąsiad jak ty to skarb.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
werka
+8 # werka 2020-02-07 12:12
A gdzie ludzie w Lubaczowie mają pracować myślicielu ? jest kilka instytucji, parę sklepów ze 2 firmy na krzyż i co ? Jakby nie urzędy to już całkiem by tu nic nie było, chcesz jeździć do Jarosławia, albo do Tomaszowa ? Tak piszecie by pisać, bez zastanowienia i refleksji. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. 90% z komentujących tutaj nie chciało by pracować nawet miesiąca w PUP, tego jestem pewna. Gdzie większość zarabia minimalną płacę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kik
-7 # kik 2020-02-07 11:46
.............?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dzików
-4 # Dzików 2020-02-07 20:31
GOPS podlega pod to samo ministerstwo? Może też kiedyś doceni ktoś tą ciężką pracę i pomoc.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Żart
-7 # Żart 2020-02-07 21:44
Co Wy gazet nie czytacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Arbuzowy
-2 # Arbuzowy 2020-02-08 19:59
Działania urzędu pracy- spoźnisz się jeden dzień wyrzucają, wyjedziesz za granicę podnoszą statystykę i mówią ze bezrobocie spada, dają dotacje na mikrofirmy które nie mogą się utrzymać z powodu wysokich podatków, dają staże które nie gwarantują stałej pracy a jedynie maja utrzymać wcześniej wymienione firmy trochę dłużej na powierzchni. A jeśli ci nie odpowiada pierwsza lepsza byle jaka robota znaleziona przez urzędnika to jesteś wywalony na zbity pyszczek przez co znów z kolei podnosi statystykę robotę mają jedynie pracownicy pup
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wwa