ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Znamy program 28. Finału WOŚP w Lubaczowie

fot. Sztab WOŚP w Lubaczowie
fot. Sztab WOŚP w Lubaczowie

fot. Sztab WOŚP w Lubaczowie

12 stycznia w niedzielę odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Lubaczowie impreza odbędzie się na hali MOSiR w Lubaczowie oraz na Rynku. 

28 finał WOŚP w Lubaczowie rozpocznie się o godzinie 16:00 na hali MOSiR.  Zagrają: Crazy Train, Music Rage, Rebel House, Sidus, Defenders oraz TNT. Od godz. 18:00 impreza przeniesie się na Rynek, gdzie o dobrą zabawę zadbają DJ Under G - Joshu. Tradycyjnie o 20:00 będzie Światełko do nieba oraz atrakcja wieczoru - pokaz laserów.

Warto dodać, że o godz. 12:00 na hali dzięki uprzejmości Catering Target z Łukawca będzie można spróbować pysznego żurku.

 

Ruszyły charytatywne aukcje

Lubaczowski sztab WOŚP poprzez Allegro.pl ruszył także z charytatywnymi aukcjami. Wszystkie przedmioty wystawione na licytację znajdziecie pod tym linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/wosplubaczow?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-4-1127

Lubaczowski sztab WOŚP uruchomił eSkarbonkę

Pieniądze na rzecz WOŚP można przekazać już dziś wirtualnie ponieważ w lubaczowskim sztabie pojawiła się eSkarbonka. Umożliwia ona wpłatę funduszy poprzez zwykły przelew. Wirtualną puszkę będzie można wspierać aż do dnia finału.  Aby zapełnić eSkarbonkę lubaczowskiego sztabu WOŚP należy kliknąć w poniższy link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jlp48p?fbclid=IwAR0Tz2l0PbW1Puj9vLC9ffrU1gUc-Kom4byK5BWw3g1XetYa_NAHsR6Bv3Y

W tym roku WOŚP zagra dla dziecięcej medycyny zabiegowej. To oznacza, że będą zbierane pieniądze na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących  różnego rodzaju operacji.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze zostały zablokowane.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.