ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Poważny wypadek niedaleko Lipiny. Na miejsce wezwano helikopter LPR [ZDJĘCIA][VIDEO]


Dzisiaj po godzinie 8:00 niedaleko Lipiny w gminie Oleszyce doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ranne zostały dwie osoby. Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał ranną kobietę do szpitala w Przemyślu.

Kierowca osobowego BMW na łuku drogi stracił panowanie, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W pojeździe zakleszczona była pasażerka. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego by uwolnić ranną kobietę. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował pasażerkę pojazdu do szpitala w Przemyślu.

Kierowca pojazd opuścił o własnych siłach i został zabrany przez ratowników medycznych z Lubaczowa do szpitala.

Droga w chwili obecnej jest zablokowana.

Dokładne okoliczności wypadku badają lubaczowscy policjanci.

Zdjęcia:

DSC_0615.JPGDSC_0640.JPGDSC_0650.JPGDSC_0661.JPGDSC_0674.JPGDSC_0678.JPGDSC_0679.jpgDSC_0680.jpgDSC_0681.jpgDSC_0683.JPGDSC_0690.JPGDSC_0692.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Świadek
+46 # Świadek 2019-11-09 10:59
Brawo służby ratownicze za profesjonalne działanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mario
+6 # Mario 2019-11-09 12:05
Niestety to smutna prawda, moment nieuwagi przy wyższej prędkości na tej katastrofalnej drodze powoduje tragiczne skutki!!! Apel do zarządcy tej drogi! Proszę przyjechać na miejsce i obejrzeć skutki. Zwalanie winy na nadmierną prędkość to w dzisiejszych czasach absurd!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Alex
+43 # Alex 2019-11-09 12:23
Nawet jesli bylaby idealna droga a rozumu sie nie ma to sorry ale jak sie nie mysli to mozg nogi nie dogoni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zielony
+41 # Zielony 2019-11-09 12:55
Obowiązkiem kierowcy jest dostosować prędkość do panujących warunków i stanu nawierzchni
Jeszcze trochę i będzie tak że to droga nie dostosowała się do prędkości pojazdu ehhhhhh. Stan drogi Lubaczów-Jarosł aw jest fatalny, fakt, dawno powinni ją wyremontować, lecz trzeba zachować rozum i być odpowiedzialnym za kółkiem,
Kierowcy i pasażerowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
LoL
-4 # LoL 2019-11-11 11:22
... i nowego BMWe echhhh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kolega
+18 # kolega 2019-11-09 12:55
Bolid Młodzieży Wiejskiej i wszystko jasne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PCK
+26 # PCK 2019-11-09 14:37
Wzorowo przeprowadzona akcja ratunkowa. Brawo Ratownictwo Medyczne,Straż Pożarna,LPR.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
heyter
-19 # heyter 2019-11-09 15:03
Cytuję PCK:
Wzorowo przeprowadzona akcja ratunkowa. Brawo Ratownictwo Medyczne,Straż Pożarna,LPR.

Liga Polski Rodzin co tam robiła?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dondi
+14 # Dondi 2019-11-09 15:56
Ciebie szukali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mądry
+9 # Mądry 2019-11-09 16:37
Życie dwóch osób własnie na zawsze się zmieniło....
a Wy tu głupoty wypisujecie.
Myśleć...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość
+2 # Gość 2019-11-12 19:27
A ty tez taki inteligentny to nie pierwszy wypadek tego kierowcy wiec skoro poprzednie go rozumu nie nuczyly to ten tymbardziej może gdyby jego dziecko siedziało z tylu i zgniłego przez niego to by się nauczył jeździć a tak to tylko czeka aż pozabija przechodniów albo innych kierujących!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość23
+1 # Gość23 2019-11-13 18:15
nie pierwszy jego wypadek i nie pierwszy wypadek jej .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
X
+20 # X 2019-11-09 16:52
Byłem świadkiem tego zdarzenia na łuku drogi było bardzo ślisko. Po prostu gość za szybko jechał samochód 4x4 opony zimowe nic nie pomogło. Daje to do myślenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gh
-14 # Gh 2019-11-09 17:28
Odrazu widać jak ktoś się zna na markach tych aut ślisko było ściągło go i nic się nie da zrobić wtedy jak napęd na tył
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
M
+21 # M 2019-11-09 17:49
No pewnie ze tak wina samochodu bo to samochód jechał za szybko. Jeśli się nie umie dostosować prędkości do warunków a tym bardziej do swoich umiejętności to wlasnie tak się to kończy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
D.
+22 # D. 2019-11-09 17:55
tym razem też drzewa wyszły na drogę? dlaczego ja tamtędy przejeżdżam setki razy w miesiącu od 8 lat i nic mi się nie stało? To chyba wyjaśnia wszystko...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jefhj
-12 # jefhj 2019-11-09 19:34
ponieważ mini carem ciężko wypaść z zakrętu i ma się zapas czasu na reakcje :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bronek
+26 # Bronek 2019-11-10 04:47
Kaskaderzy w zardzewiałych beemkach, zakała naszych dróg. Brak słów. Dobrze, że przy okazji nie spowodował kolizji z innymi pojazdami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzyś
+8 # Krzyś 2019-11-10 09:00
Prędkość i napęd na tył zrobił swoje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
vipo
+9 # vipo 2019-11-10 10:31
Jezdza jak piraci a potem nic dziwnego ze wypadki Niech troche mysla jak wsiadaja za kołko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość
0 # Gość 2019-11-10 12:04
Idzie zima trzydziestoleci a to. Drzewo chciało złapać stopa. Ale kierowca. Nie bierze autostopowicow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość
+10 # Gość 2019-11-12 14:56
Powinni go zamknąć w pierdlu. Znam tego gościa bardzo dobrze i wiem ze to nie pierwszy jego taki incydent i zapewne nie ostatni jeździ naćpany i nie tylko. Przez takich imbecyli ginie nasze rodzeństwo i przyjaciele na drogach bo debil się zjaral i pokazuje przed panienka jaki on kozak nie jest!! A policja po kolejnym takim wypadku powinna go wpisać w rejestr żeby nie mógł rejestrować kolejnych aut i powinien dostać dożywotnio zakaz prowadzenia jakich kolejek pojazdów bo to nie pierwszy raz. Taki bezmózg nigdy się nie nauczy ze może zabić przypadkowych ludzi!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość2
+4 # Gość2 2019-11-13 17:48
Zgadzam się z Panem cała prawda :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Halina
+2 # Halina 2019-11-13 13:24
A skąd Ci młodzi? Gdzieś z okolicy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marta98
+2 # Marta98 2019-11-13 17:40
z Luba....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Małgoś
+1 # Małgoś 2019-11-15 08:36
Z samego Lubaczowa? Bo jestem z Lubaczowa a nie słyszałam nic o tym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość23
+1 # Gość23 2019-11-16 20:33
z legionów pierwsza klatka od ulicy sklepu sportowegoi mechanicznego w tej klatce mieszka sama patologia ona ma 3 dzieci w wieku 23
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bronek
+1 # Bronek 2019-11-17 05:31
Gdzie na Legionów jest sklep "sportowy" i "mechaniczny"? Chyba słabo tłumaczysz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wiola21
+1 # wiola21 2019-11-19 00:25
No jest obok tego bloku sklep sportowy i w tym samym budynku z kosiarkami skuterami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bronek
+1 # Bronek 2019-11-19 04:22
Teraz rozumiem, to ostatni blok na Legionów, nr 7. Ten co stoi plecami/balkona mi do Unii Lub.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi