ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Radzili jak bezpiecznie spędzić ferie

Podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie szkół na terenie Horyńca rozpoczęli zimowy wypoczynek od uczestnictwa w akcji ?Bezpieczne ferie?, której organizatorem była Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Horyńcu ? Zdroju. Głównym celem tego przedsięwzięcia było przypomnienie dzieciom i młodzieży, jak bezpiecznie wypoczywać.

Na początku wszystkich powitał Wójt Gminy Horyniec- Zdrój, który złożył uczniom życzenia z okazji rozpoczynających się ferii. Następnie pogadankę wygłosili  zaproszeni goście. Jako pierwszy wystąpił  przedstawiciel Posterunku Policji w Horyńcu- Zdroju, który przypomniał podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zabawy oraz zachowania się na śliskich drogach i chodnikach. Funkcjonariusz Straży Granicznej zapoznał uczestników  z zasadami zachowania się w bezpośrednim sąsiedztwie granicy państwa i w pasie drogi granicznej. W tym roku zostali też zaproszeni uczniowie działający w JS ?Strzelec? w Horyńcu ?Zdroju, którzy przeprowadzili krótki pokaz pierwszej pomocy. Kolejnym punktem akcji były zabawy i rozgrywki sportowe, które zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Barbara Jóźwik - Przednowek i p.Tomasz Rozwód. Aby umilić wszystkim spotkanie, GKPiRPA zapewniła uczestnikom poczęstunek w postaci drożdżówki, herbaty i słodyczy.

Po podsumowaniu akcji każdy otrzymał upominek ? zawieszkę lub opaskę odblaskową, która z  pewnością podniesie poziom bezpieczeństwa, szczególnie wieczorem. Wszystkim uczestnikom, zaproszonym gościom, nauczycielom wychowania fizycznego oraz paniom kucharkom serdecznie dziękujemy!

1.jpgfull.jpgfull1.jpgfull2.jpgfull3.jpgfull4.jpgfull5.jpg

Więcej zdjęć tutaj (kliknij aby przejść)

Źródło/foto: horyniec-zdroj.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.